کارآگاهان با حضور در ساختمان نیمه کاره  در فلکه دوم صادقیه پی بردند کارگرها زمانی که شن‌های روی چاه را جابه‌جا می‌کردند با جسد پسر جوانی روبه‌رو شده‌اند.

تحقیقات ابتدایی نشان از آن داشت که قربانی جنایت ناشناس است و هیچ مدرک شناسایی همراهش نیست. در این مرحله بازجویی‌ها از کارگران ساختمان آغاز شد تا اینکه ٢ جوان افغان به نام های شیر محمد ٢٣ ساله و صفی مراد ٢٥ ساله به عنوان مظنونان اصلی دستگیر شدند.

این ٢ جوان ابتدا خود را بیگناه دانستند تا اینکه در تناقض گویی‌هایشان گرفتار شده و پرده از راز جنایتی هولناک برداشتند. شیر محمد در اعترافاتش گفت: همراه صفی مراد در خیابان بودیم که با پسر جوان آشنا شدیم و به بهانه قمار کردن وی را به داخل ساختمان کشاندیم اما قصد داشتیم او را هدف توطئه سیاهی قرار دهیم که با او درگیر شدیم و برای ساکت کردنش مجبور به خفه کردنش شدیم.

وی ادامه داد: پس از قتل تصمیم گرفتیم جسد را داخل چاه بیندازیم به همین خاطر مجبور شدیم دست و سرش را جدا کنیم و سپس داخل چاه انداختیم. کارآگاهان در ادامه تحقیقات پی بردند که ٢ مرد افغان حتی اسم مقتول را نمی‌دانند و تیم تشخیص هویت در این مرحله برای شناسایی قربانی جنایت وارد عمل شدند.

بدین ترتیب پرونده بازسازی صحنه جنایت هولناک در اداره ١٠ پلیس آگاهی تهران صورت گرفت و این در حالی بود که از روی انگشت‌نگاری نیز مقتول شناسایی نشد.

بنا بر این گزارش، با گذشت ١٠ سال از این جنایت، بازپرس سیفی از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی در حال بررسی‌های گسترده برای شناسایی صاحب جسد است تا بتواند با ردیابی خانواده‌اش درخصوص 2 قاتل تصمیم‌گیری کند.

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top