اعتراف دیرهنگام صداوسیما به شکست طرح مسکن مهر

وکیل ملت: بخش خبری ساعت 21 شب گذشته (22 فروردین) در دو گزارش مختلف به ناکارآمدی مسکن مهر اشاره کرد.

تاریخ انتشار: 23فروردين1395|22:34

 اعتراف دیرهنگام صداوسیما به شکست طرح مسکن مهر
| کد خبر: 130285

دکتر روحانی چند روز قبل در دیدار مدیران بنیاد مسکن گفته بود ساخت چهار دیواری در وسط بیابان به معنای خانه دار کردن مردم نیست آنهم بدون در نظر گرفتن، الزامات، نیازمندی ها و همچنین آمایش سرزمینی. و حالا کم کم ابعاد فسادآور و هزینه بر، مسکن مهر مشخص می شود.

 شب گذشته خبر ساعت 21 در دو باکس متفاوت به انتقاد از ساخت مسکن مهر پرداخت؛ در گزارش اول با اشاره به کمبود فضاهای آموزشی و مشکل بسیاری از مدارس مبنی بر نبود صندلی و فضای استاندارد آموزشی، با نمایش تصاویری از مسکن مهر و بدون اشاره به این طرح دولت قبل، تاکید داشت: انبوه سازان باید در ساخت و سازهای خود، فضاهای آموزشی را نیز در نظر بگیرند تا مردم مجبور نباشند تحصیل فرزندان خود را در فضاهای کوچک، غیر استاندار و با کیفیت پایین آموزشی مشاهده کنند.

در بخش دیگری از خبر ساعت 21 نیز با اشاره به خبر 118 هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی، از مشوق های دولت در خصوص خرید این واحدها پرسیده شد که در پایان جمع بندی گزارش و گفتگو اینگونه بود که برای ساخت مسکن مهر در برخی نقاط، هیچگونه کار کارشناسی صورت نگرفته و حالا باید با انواع تخفیف و مشوق های مختلف، مردم را برای خرید این خانه های خالی، ترغیب کرد.

گزارش ها حکایت از آن دارد که بسیاری از ساکنان مسکن مهر در صدد فروش خانه خود و بازگشت به مرکز شهرها هستند!
 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top