تاریخ انتشار: 25فروردين1395|11:11

| کد خبر: 131283
جانشین فرماندهی کل سپاه خبر داد

حمله به محل تجمع اشرار در مانور امنیتی سپاه

وکیل ملت: سردار حسین سلامی گفت: عملیات رزمایشی امروز با مشارکت واحد های هوا نیروز نیروی زمینی سپاه پاسداران و همینطور واحد هایی که روی زمین عملیات کمین را علیه ستون های در حال حرکت گروه های مسلح و اشرار انجام می دادند، آغاز شد.

به گزارش وکیل ملت ، سردار حسین سلامی جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران طی مصاحبه ای در جریان دومین روز رزمایش پیامبر اعظم در منطقه جنوب شرق کشور با اشاره به عملیاتهای رزمایشی برگزار شده امروز اظهار کرد: عملیات رزمایشی امروز با مشارکت واحد های هوا نیروز نیروی زمینی سپاه پاسداران و همینطور واحد هایی که روی زمین عملیات کمین را علیه ستون های در حال حرکت گروه های مسلح و اشرار انجام می دادند، آغاز شد.

 

وی ادامه داد: در عملیات امروز آتش پر حجمی بر روی منطقه عبور ستون نیروهای مسلح و اشرار ریخته شد و بالگردها از هوا به دقت اهداف خود را مورد اصابت قرار دادند.

 

سردار سلامی با بیان اینکه عملیات امروز از لحاظ ترکیبی و تاکتیکی به بهترین نحو ممکن انجام شد گفت: در عملیات امروز مهارت های تاکتیکی و تکنیکی و تیز هوشی و چابکی عملیاتی و همچنین تدبیر تاکتیکی در میدان نبرد تجربه شد.

 

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران با اشاره به بخش دیگر عملیات رزمایشی برگزار شده امروز تصریح کرد: در بخش دیگری از عملیات امروز ایجاد راه بندان در یک سه راهی توسط گروه های مسلح و اشرار مفروض گرفته شد که واحد های نیروی زمینی سپاه پاسداران با قدرت آنها را منهدم کردند.

 

 

وی ادامه داد: عملیات بعدی حمله به محل تجمع اشرار است که این عملیات در حال انجام است.

 

سردار سلامی در ادامه در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه آیا تاکنون به اهداف ترسیم شده در این رزمایش دست پیدا کرده ایم یا خیر اظهار کرد: به همه اهداف مشخص شده در این رزمایش که عموما مربوط به ارزیابی تاکتیکهای اجرا شده در منطقه و مشارکت طوایف و عشایر بلوچ و سیستانی و همچنین کار مشترک واحدهای بالگرد و زمینی سپاه پاسداران بود، دست پیدا کردند.

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top