این مرد عجیب که یک سر به آن دنیا زد و برگشت (عکس)

وکیل ملت: پارس ناز،رایتون داما زانته مرد ۳۴ ساله زیمبابوه ای در پی ابتلا به یک بیماری جان سپرد و نزدیکانش را داغدار کرد. آنها روز تدفین گریه کنان دور تابوت او جمع شده بودند که وحشت زده مشاهده کردند پای مرده تکان می خورد.

تاریخ انتشار: 25فروردين1395|17:01

 این مرد عجیب که یک سر به آن دنیا زد و برگشت (عکس)
| کد خبر: 131587

برایتون داما زانته مدتی بود که مبتلا به یک بیماری شده و در خانه بستری بود.یک روز همسر و افراد خانواده اش متوجه می شوند که وی دیگر نفس نمی کشد و قلبش نمی تپد. آنها تصور کردند که برایتون جان سپرده است.

 
نزدیکان متوفی او را در تابوت گذاشته و برای دفن کردن به گورستان می برند. همگی گریه کنان دور تابوت جمع شده بودند که ناگهان پای مرده تکان می خورد. یکی از شاهدان می گوید: در جمع ایستاده بودم تا برای آخرین بار با برایتون وداع کنم که دیدم پایش تکان می خورد. ابتدا آنچه را که می دیدم باور نمی کردم. همه ما فکر کردیم که روح وی از میان مردگان بازگشته تا ما را آزار دهد.

وی می افزاید: در نهایت وحشت ما فروکش کرد و او را به بیمارستان گوورو بردیم.برایتون مدت دو روز زیر چادر اکسیژن بود و توانست سلامتی اش را باز یابد.برایتون داما زانته مرده ای که دوباره به این دنیا باز گشت، می گوید: اکنون احساس سلامتی می کنم. نمی دانم چه اتفاقی افتاده بود تنها یادم می آید که روی برانکار بودم. فکر می کنم به من شانس دیگری برای زندگی داده شده است.

 

دسته بندی اخبار داغ , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top