شهردار اردبيل : شكايتي از ضارب خود نكرده ام

وکیل ملت: شهردار اردبيل با اشاره به درگيري شب گذشته با عضو شوراي شهر و همسر وي گفت: شكايتي از ضارب خود و عضو شورا نكرده ام .

تاریخ انتشار: 25فروردين1395|22:44

 شهردار اردبيل : شكايتي از ضارب خود نكرده ام
| کد خبر: 131713

حميد لطف اللهيان چهارشنبه شب درحاشيه جلسه شوراي شهر اردبيل به خبرنگار ايرنا گفت: نيازي به شكايت در اين ماجرا نمي بينم .
وي در باره حوادث سه شنبه شب و ضرب و شتم اش اظهار كرد: به هنگام خروج از محل ساختمان شهرداري با عضو شوراي شهر مباحثه اي در گرفته بود كه در آن ميان شوهر اين خانم عضو شورا وارد ماجرا شد و نسبت به ايجاد درگيري فيزيكي اقدام كرد.
وي با رد هر گونه اختلاف خاصي كه منجر به اين واقعه شده باشد، افزود: شهرداري تنها بر اجراي پروژه ها متمركز است و مجالي براي مسايل حاشيه اي نيست اما در اجراي اين پروژه ها مسايلي همواره مطرح مي شود.
او اضافه كرد: با توجه به شرايط ، عوامل انتظامي در محل حادثه حضور يافته و صورتجلسه اي در زمينه درگيري به وجود آمده تنظيم كردند.
لطف اللهيان تاكيد كرد: بازداشت شوهر عضو شوراي شهر بنا به صلاح ديد مسوولان ذي ربط قضايي صورت گرفته و در اين زمينه شكايتي از سوي شهرداري صورت نگرفته است.
حميد لطف اللهيان شهردار اردبيل سه شنبه به هنگام خروج از شهرداري در حضور برخي از اعضاي شوراي شهر، توسط شوهر تنها عضو خانم شورا موردضرب و شتم قرار گرفته بود.
خبرنگار ايرنا تلاش كرد كه در اين زمينه با عضو شوراي شهر و نيز دادستاني گفت و گو كند كه آنها به تماس هاي خبرنگار ايرنا پاسخگو نشدند.
در گيري پيش آمده بين شهردار،عضو شوراي شهر و شوهر وي بازتاب گسترده اي در فضاي مجازي و رسانه ها داشته است.

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top