دور جدید طرح امنیت اخلاقی در تهران

وکیل ملت: خبرگزاری میزان- دور جدید طرح امنیت اخلاقی با حضور گشت های پلیس در خیابان ها و برخورد با بدپوششی،آلودگی صوتی،کشف حجاب و مزاحمان نوامیس در پایتخت از صبح امروز آغاز شد.

تاریخ انتشار: 28فروردين1395|12:17

دور جدید طرح امنیت اخلاقی در تهران
| کد خبر: 132984

به گزارش وکیل ملت ، از صبح امروز شنبه 28 فروردین ماه گشت های امنیت اخلاقی پلیس پایتخت به همراه ماموران پلیس امنیت عمومی ‏تهران بزرگ در بزرگراه ها، خیابان‌های پر تردد و مراکز خرید و تجاری مسقر شدند تا با بدپوششان، ‏بدحجابان و کسانی که کشف حجاب کرده  و عفت عمومی را جریحه‌دار می‌‌کنند، برخوردی قاطع و قانونی داشته باشند.

پاسخگوئی به مطالبات ‏شهروندان در حوزه عفاف و حجاب از موضوعات مهمی است که به جد در دستور کار پلیس پایتخت قرار دارد ‏تا از این طریق با افرادی که با رفتارهای نا بهنجار خود رعایت شئوون اخلاقی و اسلامی جامعه را نادیده می گیرند برخورد شود.

برخورد با جرایم مشهود و ‏توقیف خودروهایی که سرنشینان آن کشف حجاب کرده اند یکی از اهداف این طرح ذکر شده است که در این رابطه هماهنگی های لازم با مراجع قضایی نیز به عمل آمده است.

از آنجائیکه26 ‎دستگاه در حوزه عفاف و حجاب مسئولیت رسیدگی،کنترل،نظارت و حتی برخورد دارند؛اما هنگامی که دستگاه‌های مختلف در این حوزه به ‏مسئولیت خود عمل نمی‌کنند ناجا مجبور می‌شود بار این مهم را خود به تنهائی به دوش بکشد‎. 

‎ امروز صبح گشت های امنیت اخلاقی اعم از خودروئی و موتوری در خیابان‌ها و بزرگرا های تهران تهران مستقر شدند و مأموران پایتخت با اقتدار، ادب، ‏مهربانی و رأفت اسلامی به هنجارشکنان تذکر دادند.

برهم زنندگان امنیت روانی جامعه و جریحه دارگنندگان عفت عمومی افرادی بودند که امروز از پلیس پایتخت تذکر گرفتند و پلیس ‏تهران بزرگ باز هم نشان داد که با برهم زنندگان آرامش روانی و احساس امنیت شهروندان و به طورکلی کسانی که قصد دارند عفت عمومی را جریحه‌دار ‏کنند برخورد می‌کند.

 پلیس پایتخت اعلام کرده است که طی روزهای آتی مراحل دیگری از طرح برخورد با ناامن کنندگان امنیت اخلاقی جامعه و افرادی که اقدام به مزاحمت نوامیس،آلودگی صوتی و کشف حجاب می کنند، را اجرا خواهد کرد.

دسته بندی حقوقی , تلگرام + ,
منبع خبر میزان
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top