تاریخ انتشار: 26شهريور1394|18:51

| کد خبر: 13459

ابلاغ قانون موافقت‌نامه همکاری دریای خزر

وکیل ملت: رئیس‌جمهور قانون موافقت‌نامه همکاری در خصوص آب و هواشناسی دریای خزر مصوب مرداد ماه سال جاری مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد.

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور قانون موافقتنامه همکاری در خصوص آب و هوا شناسی دریای خزر بین کشورهای ایران، آذربایجان‌، قزاقستان،‌ترکمنستان و فدراسیون روسیه را برای اجرا به وزارت راه و شهرسازی ابلاغ کرد.

این موافقتنامه در خصوص آب وهوا شناسی دریای خزر مشتمل بر 14 ماده و یک تبصره است. نامه ابلاغ قانون توسط رئیس جمهور خطاب به وزارت راه و شهرسازی به شرح زیر است:

وزارت راه و شهرسازی

در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به پیوست قانون موافقتنامه همکاری در خصوص آب و هوا شناسی دریای خزر که در جلسه علنی روز یکشنبه مورخ 18 مرداد 1394 مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ 4 شهریور 1394 به تایید شورای نگهبان رسیده و طی نامه شماره 4189-559 مورخ 15 شهریور1394 مجلس شورای اسلامی واصل گردیده است جهت اجرا ابلاغ می‌گردد.

با توجه به اصل یکصد و بیست و پنجم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اجرای مفاد موافقتنامه منوط به انجام تشریفات، امضای سند نزد امین اسناد و ترتیبات مندرج در ماده 14 موافقتنامه می‌باشد.

متن ابلاغ قانون موافقتنامه همکاری در خصوص آب و هوا شناسی دریای خزر را در اینجا ببینید.

ضمایم:

دسته بندی حقوق سیاسی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top