شرط کفاشیان برای برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال

وکیل ملت: علی کفاشیان در گفت و گو با نشریه تماشاگران امروز گفته است تنها به یک شرط اجازه برگزاری انتخابات فوتبال را می دهد.

تاریخ انتشار: 1ارديبهشت1395|11:23

شرط کفاشیان برای برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال
| کد خبر: 135644

به گزارش وکیل ملت درحالی که اندک کاندیداهای به جا مانده از مرحله تائید صلاحیت انتخابات فدراسیون فوتبال ، درحال تدارک برای مجمع روز 18 اردیبهشت هستند ، هنوز شانس برگزاری انتخابات خیلی هم زیاد نیست. همچنان علی کفاشیان با حرف های متناقضش دارد همه طرفین انتخابات را به پیش می برد. درحالی که سازمان بازرسی کل کشور و وزارت ورزش اعلام کرده اند اساسنامه سال 1390 و 1386 فدراسیون فوتبال به دلیل عدم تصویب رسمی در هیات دولت نهم ، فاقد اعتبار است. اصلا بر همین اساس هم بود که آنها مانع از ثبت نام علی کفاشیان برای انتخابات فدراسیون فوتبال شدند. کفاشیان بعدها به طور ضمنی در حرف هایش گفت در انتخابات ثبت نام نکرده تا وزارت ورزش بتواند اساسنامه مورد تائید فیفا را به تصویب هیات دولت برساند.

اما حالا بدون تصویب آن اساسنامه ، وزارت ورزش معتقد است انتخابات برگزار شود. تصمیمی که از نظر کفاشیان یک خلاف قانونی است. یعنی انتخابات پیش رو در حقیقت قرار است بدون اساسنامه برگزار شود. او به همین دلیل به تماشاگران امروز گفته است:«قرار شد اساسنامه را در هیات دولت تصویب کنند. من نامه ای به وزارت ورزش زدم تا ببینم چه کرده اند. اگر این تائیدیه از هیات دولت گرفته نشود ، اجازه برگزاری انتخابات را نمی دهم.»

نکته اینجاست که در صورت تعویق انتخابات از سوی رئیس مجمع ، هیچ ارگانی نمی تواند مانعش شود.

دسته بندی خبر روز , ورزش , تلگرام + ,
منبع خبر خبرآنلاین
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top