پزشکیان:می خواهند دولت روحانی دولتی باشد که پول را از مردم می گیرد

وکیل ملت: چرا آن موقع که ریس جمهور و دولت وقت در قدم اول به طور واضح خلاف عمل می کرد مجلس هرسال بودجه مصوب می کرد و می گفت دولت یارانه بدهد و هیچ حرفی نزد حالا که این دولت با هزاران مشکل مواجهه است می گوییم پول این افراد را قطع کن تا همه چیز را به نام دولت تمام کنیم.

تاریخ انتشار: 4ارديبهشت1395|10:26

پزشکیان:می خواهند دولت روحانی دولتی باشد که پول را از مردم می گیرد
| کد خبر: 137021

به گزارش وکیل ملت ، مسعود پزشکیان نماینده اصلاح طلب مجلس درباره تصمیمات مجلس در مکلف کردن دولت به حذف 24 میلیون نفر از دریافت یارانه و همچنین دونرخی کردن بنزین گفت: بنده با رفتار دوگانه مجلس مشکل دارم، همین مجلس در دوره آقای احمدی نژاد که آشکارا خلاف قانون عمل می‌شد و قانون هدفمندی سازی یارانه ها با تخلف توسط دولت دهم اجرا می‌شد سکوت کرد .
 
وزیر بهداشت دولت اصلاحات اظهار داشت: در دوره احمدی نژاد در کمیسیون تلفیق در مورد چگونگی پرداخت یارانه به این شیوه اعتراض کردم و همین آقایان گفتند که دولت یارانه داده است و باید بدهد اما در این دولت نظرشان تغییر کرده است و می گویند نباید یارانه بدهد و جلوی پرداخت یارانه را بگیرد.
 
نماینده منتخب مردم تبریز در مجلس دهم خطاب به این نمایندگان گفت: شما که می گویید دولت روحانی جلوی یارانه را بگیرد چرا آن موقع جلوی دولت احمدی نژاد را نگرفتید؟ و اجازه دادید که یارانه پرداخت کند، آن وقت دولت احمدی نژاد دولتی شود که به مردم پول می داده است و دولت روحانی دولتی باشد که پول را از مردم می‌گیرد و درست در همین زمان همان آقایی که دوباره در حال مطرح کردن خودش است می‌گوید من می خواهم نفری 250 هزار تومان یارانه بدهم.
انتقاد پزشکیان از رفتار تبعیض‌آمیز نمایندگان مجلس:می‌گویید دولت روحانی جلوی یارانه را بگیرد چرا آن موقع جلوی دولت احمدی نژاد را نگرفتید؟
 
پزشکیان تصریح کرد: تناقض در گفتار نمایندگان و تصمیم گیری‌شان برای ما سوال است و نمی توانم برای خودم هم جواب پیدا کنم که چرا ما غیرواقعی و غیر صادقانه عمل می‌کنیم؟ چرا آن موقع که ریس جمهور و دولت وقت در قدم اول به طور واضح خلاف عمل می کرد مجلس هرسال بودجه مصوب می کرد و می گفت دولت یارانه بدهد و هیچ حرفی نزد حالا که این دولت با هزاران مشکل مواجهه است می گوییم پول این افراد را قطع کن تا همه چیز را به نام دولت تمام کنیم.
 
عضو کمیسیون بهداشت مجلس نهم تاکید کرد: دولت می‌تواند همه این پول‌ها را قطع کند ولی اگر یارانه پرداخت نکند نارضایتی و بدبینی نسبت به دولت بیشتر می شود اما کسی فکر نمی کند این نارضایتی و بدبینی زاییده تصمیماتی است که در مجلس گرفته شده است.

منبع خبر عصرایران
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top