احتمال لغو روادید اروپا برای ایرانی ها!

وکیل ملت: خانم موگرینی رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از سفر به ایران در حالیکه خیلی خوش خوشانش بود گفت: احتمال دارد که روادید را لغو کنیم اما احتمالش زیاد نیست. امید چیز خوبی است اما خیلی امیدوار نباشید.

تاریخ انتشار: 5ارديبهشت1395|11:16

احتمال لغو روادید اروپا برای ایرانی ها!
| کد خبر: 137803

به گزارش وکیل ملت ، ایشان در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران که شنیده شده وقت سفارت برای گرفتن ویزای برخی کشورهای اتحادیه اروپا خرید و فروش می شود، گفت: مظنه بازار چند است؟ و وقتی از رقم سرسام آور درآمد این کار مطلع شد اذعان کرد: پس ما ول معطل هستیم. حقوق ما حتی نصف دوستان وقت فروش نیست، ایشان اضافه کردند که حالا می فهمم که چرا می گویند وقت طلاست.

رئیس سیاست خارجه اتحادیه گفت: البته این همه جا رسم است که شما برای گرفتن روادید یک کشور باید معطل شوید، مثلا هموطنان من در فرودگاه کشور شما گاهی تا دو ساعت در صف های طویل معطل می شوند البته ایشان بعد از شنیدن زمان معطلی ایرانیان برای گرفتن ویزا که گاهی به یک سال هم می رسد خودشان سرشان را پایین انداختند و سکوت اختیار کردند.

خانم موگرینی در ادامه گفت: ایران کباب کوبیده های خیلی خوبی دارد من تعجب می کنم با وجود کباب کوبیده و حلیم بادمجون چرا ایرانی ها می خواهند به اروپا بروند؟!

ایشان تاکید کردند: شما، دانشگاه آزاد، پیام نور و علمی کاربردی دارید، مدرک دکتری آکسفورد هم به راحتی می توانید از سر خیابان تهیه کنید، دیگر نیازی به تحصیل در دانشگاه های الکی گران اروپایی ندارید.

در پایان خانم موگرینی به صورت نامحسوس به اخلاق خوب مردم ایران اشاره کرد و گفت: ایرانی ها اخلاق امن و مطمئنی دارند.

منبع خبر انتخاب
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top