"بانوی آهنین"وکالت

امیر سالار داودی

وکیل ملت: بارها در مورد بانوی ارزشمند جامعه وکلای دادگستری نگاشته ام و فکر می کنم بیش از آنچه تاکنون در مورد بانوی آهنین کانون وکلای دادگستری یعنی بانوی وکیل فریده غیرت نگاشته ام ، ندارم در چنته....

تاریخ انتشار: 5ارديبهشت1395|14:30

"بانوی آهنین"وکالت
| کد خبر: 137988

البته بی تردید چنته صاحب این قلم تُهی است و  سال ها صادقانه وکالت کردن ( بیش از ۴۰ سال ) و فرازها را تجربه کردن که یکی از آنها سابقه نایب رئیسی کانون وکلای دادگستری و دیگری سال ها رئیس شعبه دادگاه انتظامی بودن است ، بدین سان ظرفیت گفتن و نوشتن در مورد بانو غیرت از چنان عمقی برخوردار می گردد که در این بحر عمیق  هر بی چنته ای  غور نشاید.
بارها و بارها فاش گفته ام و از گفته خود دلشاد که اگر یک بار آرزوی زن بودن کرده ام آن یک بار متعلق وقتی بود که برای اولین بار بانوی نستوه مان را دیدم و در برابر متانت و تواضع و ثابت قدمی بانو لاجرم از گوشه ای ایستادن و سر کج کردن شده ام.
رجاء واثق دارم تا مدیران منتخب جامعه وکالت در  دوره  بیست و نهم شجاعت این را داشته باشند تا یگانه اَنسب و اَفضل جامعه وکالت از برای تصدی مقام دادستانی را بی گفتگو و البته با عزت و احترامی که شایسته مقام اوست بر کرسی دادستانی کانون وکلای دادگستری بنشانند.
باور دارم که بانوی بی بدیل جامعه وکالت (نه فقط بانوان وکیل ) با کوله باری از تجربه و مقبولیت و ثقل مکان چنانچه اداره امور انتظامی جامعه وکالت را بر کف با کفایت خود بگیرد ، فرد فرد جامعه سرافراز وکلای دادگستری مرکز و البته وکلای دادگستری ایران هر آینه سر ها بالا گرفته و به چنین انتخابی افتخار کرده و درود ها خواهند فرستاد.
ا.س.د
 

کلید واژه ها "بانوی آهنین"وکالت
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top