پاسخ سپاه به اعلان جنگ بحرین علیه ایران/بحرینی ها عاقبت صدام را درس عبرتی برای خود قرار دهند

وکیل ملت: معاون سیاسی سپاه گفت: در قد و قواره بحرینی ها نمی گنجد که بخواهند حماقت جنگ با ایران را اجرا کنند و ما به آنها توصیه می کنیم که عاقبت صدام را درس عبرتی برای خوا قرار دهند.

تاریخ انتشار: 6ارديبهشت1395|22:09

پاسخ سپاه به اعلان جنگ بحرین علیه ایران/بحرینی ها عاقبت صدام را درس عبرتی برای خود قرار دهند
| کد خبر: 138926

سردار رسول سنایی راد معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه تحلیلگران موضع گیری اخیر پالمان بحرین مبنی بر اعلان جنگ با ایران و حزب الله را به یک جوک و لطیفه سیاسی تشبیه می کنند عنوان کرد: در قد و قواره بحرینی ها نمی گنجد که بخواهند حماقت جنگ با ایران را اجرا کنند و ما به آنها توصیه می کنیم که عاقبت صدام را درس عبرتی برای خوا قرار دهند.

وی افزود: به نظر می رسد آمریکایی ها در ادامه سیاست های منطقه ای خودشان، نقش پلیس بد علیه جمهوری اسلامی در دوره پسابرجام را بر عهده عربستان سعودی گذاشته اند و عربستان برای ایفای این نقش از کشورهای کوچک عربی کمک می گیرد.

معاون سیاسی سپاه ادامه داد: کشوری مثل بحرین که خود را همه جانبه مدیون آل سعود می داند و همگان آگاه هستند که چماق آل سعود باعث پابرجا ماندن آل خلیفه تا امروز بوده، سعی دارد بازیگر نقش پلیس بد علیه ایران باشد.

سردار سنایی راد با بیان اینکه آل خلیفه از بی ثباتی رنج می برد و برای بقای جکومت متزلزل خود به مداخلات عربستان نیازمند است عنوان کرد: امروز حتی در کشورهای عربی نیز همه می دانند که حزب الله یک قدرت پر توان در برابر رژیم صهیونیستی که تهدید اصلی جهان اسلام می باشد به شمار می رود و موضع گیری پارلمان بحرین در خصوص اعلان جنگ به ایران و حزب الله، کاملا نشان می دهد که آنها تحت لوای آمریکا و عربستان دست به چنین اقدامی زده اند.

وی با اشاره به اینکه بحرینی ها امنیت خود را بر دو پایه کمک از انگلیسی ها و حضور مستقیم نیروهای آل سعود می دانند گفت: به همین دلیل است که آل خلیفه سعی دارد با بزرگنمایی یک دشمن خارجی (ایران و حزب الله) ، وضعیت موجود در کشورش را توجیه کند.

معاون سیاسی سپاه در ادامه با بیان اینکه ما در تحلیل خود نباید وارد پازلی شویم که دشمنان برای ما تعریف کرده اند عنوان کرد: دشمن سازی و دو قطبی سازی در جهان اسلام به هیچ وجه هدف ما نیست زیرا دشمن اصلی جمهوری اسلامی ایران، استکبار و صهیونیستها هستند.

سردار سنایی راد در پایان با بیان اینکه ما از جنگی استقبال نمی کنیم اما بحرینی ها می دانند که اگر دست به حماقتی بزنند با سیلی محکم ایران مواجه خواهند شد گفت: تجربه صدام روبروی سران وابسته کشورهای عربی است که می تواند برای آنها عبرت آموز باشد؛ صدام از نظر آنها سردار قادسیه بود اما دیدیم که به چه سرنوشت شوم و ذلیلانه ای گرفتار شد.

دسته بندی خبر روز , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top