نتایج غیر رسمی است و به روز می شود

آخرین آرا شمارش شده نشان می دهد /لیست امید پیشتاز انتخابات مرحله دوم مجلس

وکیل ملت: شمارش رای مرحله دوم انتخابات مجلس دهم در 55 حوزه انتخابيه برای بدست آوردن 68 كرسی باقيمانده دهمين دوره مجلس شورای اسلامی آغاز شده که آخرین نتایج از حوزه های مختلف نشان می دهد که کاندیداهای لیست امید پیشتاز هستند.

تاریخ انتشار: 10ارديبهشت1395|23:19

آخرین آرا شمارش شده نشان می دهد /لیست امید پیشتاز انتخابات مرحله دوم مجلس
| کد خبر: 141214

به گزارش وکیل ملت آخرین نتایج غیر رسمی حوزه ها بدین شرح است.

نتایج اولیه انتخابات:

⏺ لیست امید در اکثر حوزه ها پیشتاز است

⏺ تکرار حماسه تهران در شیراز / اکبری پیروز شد تا تمام منتخبان دیار حافظ و سعدی از لیست امید باشند

⏺ هم استانی های سید اصلاحات سنگ تمام گذاشتند/ با پیروزی صباغیان تمام منتخبان استان یزد از لیست امید هستند

◀️ زنجان: سيد افضل موسوى(ليست اميد) پيشتاز
خان محمدى(ليست اميد) و وقفچى درحال رقابت

◀️ خرم آباد: محمودوند و بيرانوند(ليست اميد) پيشتاز

◀️ پارس آباد اردبيل: پورحسين (ليست اميد) به مجلس راه یافت

◀️ اردبيل: دكتر فيضى (ليست اميد) پيشتاز

◀️ سراب: نصيرپور (ليست اميد) پيشتاز

◀️ شهرضا : سمیه محمودی (لیست امید) به مجلس راه یافت

️◀️ داراب: انصاری (لیست امید) پیشتاز

◀️ سلماس: برزگر (لیست امید) پیشتاز

◀️ فیروزکوه: میرزایی نکو (لیست امید) پیشتاز

◀️ بروجن: خدیجه ربیع (مستقل اعتدالگرا) به مجلس راه یافت

◀️ بهبهان: ضرغامی (لیست امید) پیشتاز

◀️ دورود و ازنا: گودرزی (لیست امید) پیشتاز

◀️ بندرلنگه: زمزم نژاد (لیست امید) به مجلس راه یافت  

◀️ اهر: عبداللهی (لیست امید) به مجلس راه یافت

◀️ کوهرنگ: کاظمی (لیست امید) به مجلس راه یافت

◀️ اهواز:  ساری- کاظمی‌نسب الباجی - یوسفی (هر سه  از لیست امید) پیشتاز

◀️ ممسنی: گودرزی (لیست امید) به مجلس راه یافت

◀️ تربت حیدریه: باستانی (لیست امید)

◀️ سمیرم: سلیمی (لیست امید) پیشتاز

◀️ رودبار: جمالی (لیست امید) پیشتاز

◀️ بابل: نیازآذری (اعتدالگرا) پیشتاز

◀️ رشت: کوچکی نژاد و حسنی (لیست امید) پیشتاز

◀️ شبستر: معصومه آقاپور (لیست امید) پیشتاز

◀️ اراک: مقدسی (لیست امید) پیشتاز

◀️ شهریار: محمودی (لیست امید) به مجلس راه یافت

◀️ شازند: ابراهیمی (لیست امید) پیشتاز

◀️ ساوه و زرندیه: منصوری (لیست امید) پیشتاز

◀️ ایلام: امینی (مستقل)، میرزائی (لیست امید) به مجلس راه یافتند

◀️ بندر ترکمن: نور قلی پور (لیست امید) به مجلس راه یافت

◀️ رزن: لطفی (لیست امید) به مجلس راه یافت

◀️ مسجد سلیمان: ظاهری (لیست امید) به مجلس راه یافت

◀️ خرمدره: خانمحمدی (لیست امید) پیشتاز

◀️ ابهر: عزیزی (اعتدالگرا) به مجلس راه یافت

این لیست به طور لحظه ای در طول شب به روز می شود؛
با ما بمانید و منتشر کنید


 

دسته بندی خبر روز , تلگرام ++ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top