گرایش سیاسی نمایندگان راه یافته به مجلس دهم در دور دوم+ جدول

وکیل ملت: 138 نماینده در ۵۵ حوزه انتخابیه و در مرحله دوم انتخابات رقابت کردند تا نتیجه ۶۸ حوزه باقیمانده در ۲۱ استان مشخص شود.

تاریخ انتشار: 11ارديبهشت1395|02:03

گرایش سیاسی نمایندگان راه یافته به مجلس دهم در دور دوم+ جدول
| کد خبر: 141251

آخرین وضعیت نتایج غیررسمی انتخابات که تاکنون به دست آمده به شرح زیر است:

 

حوزه انتخابیه

نامزد لیست امید

نامزد اصولگرایان

سایر نامزدها

برنده انتخابات

اهر و هریس

بیت‌الله عبدالهی

مهدی حسینیان سراجه‌لو

 

 عبدالهی

تبریز، اسکو و آذرشهر

زهرا ساعی

میرعلی‌اصغر الموسوی

شهاب‌الدین بی مقدار

عباس عباس زاده

محمدحسین فرهنگی

محمداسماعیل‌سعیدی،

محمدرضا تاج الدینی

علیرضا منادی

 

لیست امید پیشتاز

سراب

مجید نصیرپور

 

یوسف داودی(مستقل)

داودی

پیشتاز

شبستر

معصومه آقاپور

علی علیلو

 

معصومه آقاپور

مراغه و عجب شیر

مهدی دواتگری

 

محمدعلی حسین‌زاده (مستقل)

حسین‌زاده پیشتاز

مرند و جلفا

کریم شافعی

 

محمد حسن‌نژاد (مستقل)

محمد حسن‌نژاد

ارومیه

سید هادی بهادری

مجید دودکانلوی

 

حاکم‌ممکان (اصلاح‌طلب)

روح الله حضرت‌پور (مستقل)

بهادری  حضرت‌پور  پیشتاز

سلماس

شهروز برزگر

رسول جلایر

 

برزگر

شازند

ابراهیمی

صاحبعلی غفاری

 

ابراهیمی

میاندوآب

تکاب و شاهین دژ

همایون هاشمی

محمد میرزایی

 

جهانبخش محبی‌نیا (مستقل)

مهدی عیسی‌زاده (مستقل)

جهانبخش محبی‌نیا،

محمد میرزایی

 

اردبیل

محمد فیضی

 

موسوی

(مستقل)

فیضی

پارس آباد و بیله سوار

شکور پورحسین

 

حسین شقلان

شکور پورحسین

سمیرم

اصغر سلیمی

بهروز جعفری

 

سلیمی

پیشتاز

 شهرضا

سمیه محمودی

حجت‌الاسلام آقایی

 

سمیه محمودی

ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول

جلال میرزایی

 

سارا فلاحی

لطیف صادقی

 

سلام امینی

(مستقل)

سلام امینی و

جلال میرزایی

پیشتاز

دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره

 

شادمهر کاظم‌زاده

علیمحمد احمدی (مستقل)

شادمهر کاظم‌زاده

دماوند و فیروزکوه

قاسم میرزایی

 سیداحمد رسولی نژاد

 

 

میرزایی

شهریار، قدس و ملارد

محمد محمودی

 

گروسی

(مستقل)

محمودی

رباط کریم و بهارستان

ابراهیم نکو

حسن نوروزی

 

نوروزی

اردل و فارسان

علی کاظمی‌باباحیدری

قدرت الله حمزه

 

کاظمی

بروجن

 

 

خدیجه ربیعی (مستقل)

علی نادری‌فرد (مستقل)

خدیجه ربیعی

تربت حیدریه، مه ولات و زاوه

سعید باستانی

ابوالقاسم خسروی

 

باستانی

اهواز

یوسفی

کاظم نسب

 ساری

موسوی

حسینی

 

جویجری

(مستقل)

لیست امید پیشتاز

 

آبادان

 

غلامرضا شرفی

محمد مولوی

 

غلامرضا شرفی

ایذه و باغملک

هادی طباطبایی

هادی طباطبایی

هدایت‌الله خادمی

(مستقل)

سیدهادی طباطبایی

بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان

علی گلمرادی

حبیب آقاجری

 

علی گلمرادی

بهبهان

محمدرضا ضرغامی

 

کشت زرع

(حامی دولت)

کشت زرع

مسجد سلیمان و لالی

علی‌عسگر ظاهری عبده‌وند

علیرضا ورناصری

 

علی‌عسگر ظاهری عبده‌وند

 ابهر و خرمدره

 

محمدرضا خانمحمدی

محمد عزیزی

(مستقل)

محمد عزیزی

خدابنده

احمد بیگدلی

سیدالبرز حسینی

 

احمد بیگدلی پیشتاز

 زنجان و طارم

سید افضل موسوی

کریم خان محمدی

فریدون احمدی

 

علی وقفچی

(مستقل)

 موسوی

پیشتاز

داراب و زرین دشت

رضا انصاری

محمد جواد عسکری

 

رضا انصاری

رستم و ممسنی

مسعود گودرزی

 

عبدالرضا مرادی

(مستقل)

گودرزی

شیراز

علی اکبری

جعفر قادری

 

علی‌اکبری

 نیریز و استهبان

اصغر مسعودی

فرهاد طمهاسبی

 

اصغر مسعودی

سنندج، دیوان دره و کامیاران

سالار مرادی

 

حسن علوی

(صدای ملت)

حسن علوی

مریوان و سروآباد

امید کریمیان

 

منصور مرادی (مستقل)

منصور مرادی پیشتاز

سنقر و کلیایی

محمد عمادی

سید جواد حسینی‌کیا

 

حسینی کیا

کرمانشاه

سعید حیدری طیب

احمد صفری

 

 

احمد صفری

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

رامین نور قلی‌پور

رحمت‌الله جلالی

 

رامین نورقلی‌پور

گرگان و آق‌قلا

نورمحمد تربتی نژاد

نبی هزار جریبی

سیدعلی طاهری

عبدالغفور امان‌زاده (مستقل)

نورمحمد تربتی نژاد و نبی هزار جریبی پیشتاز هستند

مینودشت و کلاله

 

 

شهرام کوسه‌غراوی

(مستقل)

سیدنجیب حسینی

(اعتدالگرا)

سید نجیب حسینی

رشت

محمدصادق حسنی (لیست امید)

جبارکوچکی نژاد

سید علی آقازاده

سید ولی‌الله عظمتی

(اصولگرا)

کوچکی‌نژاد

و حسنی

پیشتاز

بروجرد

فاطمه مقصودی

علاءالدین بروجردی

 

هادی مقدسی

(مستقل)

عباس گودرزی

(مستقل)

 بروجردی پیشتاز

خرم آباد

محمد بیرانوندی

مرتضی محمودوند

محمدرضا ملکشاهی‌راد

اعظم محمدی

(حامی دولت)

بیرانوندی  و مرتضی محمودوند

پیشتاز

درود و ازنا

حسین گودرزی

حسین گودرزی

مجید کیانپور

(مستقل)

مجید کیانپور پیشتاز

بابل

 

 

حسین نیاز آذری

(مستقل)

همت‌الله طاهری‌نژاد

(مستقل)

نیازآذری

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

 

سید علی ادیانی

کمال علی پور

 

ادیانی

اراک، کمیجان و خنداب

سیدمهدی مقدسی

محمد حسن آصفری

 

 مقدسی

پیشتاز

ساوه و زرندیه

محمدرضا منصوری

شهلا میرگلوبیات

 

محمدرضا منصوری پیشتاز

بندر لنگه، بستک، پارسیان

خالد زمزم نژاد

احمد جباری

 

زمزم نژاد

 رزن

حسن لطفی

عطاءالله سلطانی صبور

 

لطفی

ملایر

علیرضا امامی

احد آزادیخواه

 

احد آزادیخواه

مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

محمدرضا صباغیان

محمدرضا بابایی

 

محمدرضا صباغیان

  این خبر در حال به‌روز رسانی است ... ایلنا

دسته بندی خبر روز , تلگرام ++ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top