قدردانی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان از مردم

وکیل ملت: شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان کشور با صدور بیانیه ای از حضور مردم فهیم ایران در دوره دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی قدر دانی کرد.

تاریخ انتشار: 11ارديبهشت1395|22:10

قدردانی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان از مردم
| کد خبر: 141869

به گزارش وکیل ملت ، متن این بیانیه به شرح زیر است:
 
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به نمادی افتخارآفرین از جلوه تاثیرگذار مشارکت سیاسی مردم کشورمان در تعیین سرنوشت خود تبدیل شده است. برگزاری این دوره انتخابات مجلس نشان داد مردم آگاه ایران مسیر دستیابی به ظرفیت های قانونی تامین حقوق انسانی خود را شناخته اند. با وجود همه‌ چالش‌ها، ناملایمت‌ها و نامهربانی‌ها در جریان برگزاری انتخابات، مردم با اراده و استوار راه دستیابی به فردایی بهتر و اعمال حاکمیت خود را یافته و ادامه می دهند. شور و نشاط بی نظیر مردم بزرگوار ایران در این مرحله‌از برگزاری انتخابات نیز عزم سازنده و سرنوشت ساز آنان را برای پیشبرد مردمسالاری به نمایش گذاشت.
 
اینک در آستانه تشکیل مجلسی مسئول ، پرسشگر و کارآمد همه‌ برگزیدگان مردم شریف ایران از هر جریان سیاسی باید وظیفه ملی و میهنی خود را در تصویب قوانین مبتنی برخواست های مردم و نظارت بر اجرای صحیح قوانین پی گیرند.
 
همه کسانی که از هر حوزه‌ انتخابیه برای ورود به مجلس شورای اسلامی رای و اعتماد مردم را به دست آورده اند، شایسته است خود را نماینده همه ملت و اقوام ایران دانسته و در راستای حفظ وحدت و امنیت ملی و رفع فقر و نارسایی های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و سیاسی تلاش نموده و باید برای تامین خواسته ها و نیازهای مختلف مردم تلاش کنند.
 
در این میان، برگزیدگان اصلاح طلبان که با شعار امید، آرامش و رونق اقتصادی موفق به کسب آرای مردم فهیم کشورمان شده‌اند، باید همه توان خود را برای اجرایی کردن شعار انتخاباتی اعلام شده خود به کار گیرند.
 
مردم ایران که با نمایش بلوغ سیاسی پرشکوه خود این انتخابات شکوهمند را به نمایش اقتدار ملی در صحنه سیاسی مبدل ساخته اند، چشم انتظار رشد و توسعه و آبادانی کشور و اصلاح ساختاری کشور و رفع مشکلات و همچنین بهبود روابط سیاسی با سایر ملل جهان هستند.

دسته بندی خبر روز , تلگرام ++ ,
منبع خبر ایسنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top