تاریخ انتشار: 18ارديبهشت1395|10:31

| کد خبر: 145741

تفتيش عقايد رئيس‌جمهور!

وکیل ملت: هزاران نفر از معلمان و فرهنگیان در حسينيه امام خميني(س) به همراه ميليون‌ها ايراني و غير ايراني از طريق صداوسيما و ساير رسانه‌هاي دنيا بيانات مقام معظم رهبري كه«تحمل مخالف» را یکی از شاخص‌های برجسته برای نسل آینده برشمردند و فرمودند: «تحمل مخالف در جامعه نهادینه نشده است زیرا تا فردی مختصر طعنه‌ای می‌زند، با مشت به سینه او کوبیده می‌شود؛ این، یعنی عدم تحمل مخالف.» را شنيدند.

هزاران نفر از معلمان و فرهنگیان در حسينيه امام خميني(س) به همراه ميليون‌ها ايراني و غير ايراني از طريق صداوسيما و ساير رسانه‌هاي دنيا بيانات مقام معظم رهبري كه«تحمل مخالف» را یکی از شاخص‌های برجسته برای نسل آینده برشمردند و فرمودند: «تحمل مخالف در جامعه نهادینه نشده است زیرا تا فردی مختصر طعنه‌ای می‌زند، با مشت به سینه او کوبیده می‌شود؛ این، یعنی عدم تحمل مخالف.» را شنيدند.

 وليكن برخي افراد  وابسته به جريان‌هاي خاص و مدعيان ولايت مداري گويا اين سخنان را به درستي نشنيدند. اين جماعت قيل و قال پرست، سال‌ها بلكه دهه‌هاست واژه امام(س) و رهبر از دهانشان نمي‌افتد ولي در عمل اثري از رهروي آنان نيست!     گوش‌هاي ناشنوا و چشم‌هاي نابينا   اين اقليت آفندي اقتدارگرا مدت‌هاست هر فردي كه بر خلاف منافع‌شان سخن بگويد ضد ولايت مي‌خوانند و امروزه به سراغ سخنان رئيس‌جمهور رفتند تا روحاني را نيز در مقابل حضرت‌آيت‌ا... خامنه‌اي قرار دهند.آنها سخنان رئيس‌جمهور در ديدار معلمان را به اهرمي‌براي زمين زدن رئيس‌جمهور تبديل كرده ‌اندو سعي دارند او را خارج از خط ولايت نشان دهند.آنهايي كه اين رفتار را داشته اند در طول اين سال‌ها نشان دادند كه بيشترين ضربه را به مقدسات زده‌‌اند و حال دنبال انتقام از مردمي‌هستند كه به حضور آنها در عالم سياست ايران«نه»گفته‌اند.نكته جالب اين سناريو آنجاست كه وقتي همه شاهد بودند، در آن يازده روز خانه‌نشيني اين جريان، زبان در كام فرو  بردند و دوراني كه آن مرد در برابر فرمان رهبري نظام، مبني بر عدم جابه‌جايي ‌سازمان حج و زيارت(دوران ري شهري) سرباز مي‌زد، اين جماعت مي‌گفتند نامه گم شده است و اين گونه فرمايشات معظم‌له را اجرا نمي‌كردند! حال كه روحاني در قالب رياست‌جمهوري ايران اسلامي‌اظهار نظري را از تريبون‌هاي رسمي‌كشور بيان كرده است، وي را  مخالف  بيان رهبري  مي‌خوانند!     تفتيش به سبك نوين!   اقليت آفندي، براي پوشش اقدامات خود و زير سوال بردن ديگران همواره از جايگاه ولايت فقيه خرج كرده‌اند  وزماني كه قصد داشتند فرد يا جرياني را زمين بزنند، او را مخالف رهبري  معرفي مي‌كردند. مدتي بود‌هاشمي‌رفسنجاني را براي عقيده‌اي كه داشت مورد حمله قرار مي‌‌دادند و امروز نيز نوبت تفتيش عقايد به روحاني رسيده‌است.فردي كه در زمان حل مشكلات اقتصادي، گنديدن سيب زميني‌ و پرتقال،توئيت مقام سعودي،حمله سگ اوباما به گربه پوتين، رئيس‌جمهور است ولي زماني كه جمله اي براي دفاع از حقوق مردم به زبان بياورد، به چهارميخ كشيده مي‌شود!به نظر بايد قانون اساسي را بازنويسي و در آن وظايف رئيس‌جمهور را تبيين كنند كه اين گونه ابهامات پيش نيايد.  

دسته بندی خبر روز ,
منبع خبر قانون
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top