تاریخ انتشار: 18ارديبهشت1395|23:32

| کد خبر: 146293

اتفاقات عجیب و غریب در آکادمی پر حاشیه استقلال!

وکیل ملت: هنوز اتفاقات تلخ آکادمی استقلال در سالهای نه چندان دور را فراموش نکرده‌ایم که این بار هم شاهد جنجالسازی در تشکیل تیم های پایه این باشگاه هستیم.

در حالی که خیلی ها معتقدند در باشگاه ها نباید پولی از بازیکنان علاقه مند به فوتبال گرفته شود اما ظاهرا این اتفاق رخ داده و در سایت باشگاه استقلال در این مورد فراخوان گذشاته شده است.

روشن در این باره می‌گوید: سه‌شنبه در راه شمال کشور بودم و هنگام یکه به مرزن‌آباد رسیدم مشغول گوش دادن به رادیو بودم. به یکباره متوجه شدم تلفنم زنگ می‌خورد وقتی گوشی را برداشتم شنیدم که مجری رادیو گفت با آقای روشن در خصوص فراخوانی که باشگاه برای تیم‌های آکادمی گذاشته صحبت می‌کنیم که من روی خط گفتم مگر باشگاه فراخوان گذاشته است؟

روشن تاکید کرد: مجری برنامه گفت شما چطور در آکادمی مسئولیت دارید که در جریان فراخوان باشگاه استقلال نیستید که من پاسخ دادم تا آنجایی که می‌دانم آقای افشارزاده در استان گلستان به همراه وزیر حضور دارند و اصلا قرار نبود چنین اتفاقی بیفتد حتی از طریق برخی از نزدیکان آقای افشارزاده پیغام دادم که ظاهرا ایشان گفته روحش از این موضوع خبر ندارد.

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: البته پیش از این شنیده بودم که در باشگاه استقلال کارهایی انجام می‌شود که روح افشارزاده هم خبردار نیست اما دیگر این مدلی ندیده بودیم که بدون اجازه مدیرعامل روی سایت ارگان باشگاه مطلب بگذارند.

پیشکسوت استقلال  تاکید کرد: دوستانی که من می‌شناسم همین امروز دوباره یا به افشارزاده یاد می‌دهند که علیه من صحبت کند یا اینکه دوباره از قول او مطلب می‌نویسم اما من اگر حرفی می‌زنم از سر دلسوزی است. همان جا در شمال کشور وقتی مجری رادیو این حرف را زد پشت خط گفتم که دیگر فعالیتی نمی‌کنم مگر با حضور مستقیم افشارزاده و هیات مدیره. شما فرض کنید هزار نفر در تست باشگاه استقلال قبول شوند. مجموع این رقم می‌شود 10 میلیون ولی سوال من این است آیا باشگاه به این بزرگی لنگ 10 میلیون تومان پول است؟ من از ابتدا نه حکمی گرفته بودم و نه قبول کردم حالا هم که این اتفاق افتاده بهتر شد که حرف‌هایم را به مردم بزنم تا آنها بدانند.

وی ادامه داد: من وقتی دیدم آقای کردنوری برگه‌ای را آورده که مصوبه هیات مدیره است اما فقط خودش پای آن را امضا کرده از او سوال کردم آیا بقیه اعضای هیات مدیره امضا نداشتند؟ چرا فقط خودت پای برگه را امضا کردی؟ من با پیغامی که به افشارزاده دادم متوجه شدم او از این اقدامات عصبانی شده و اعلام کرده چرا خودسرانه این اتفاقات افتاده است اما در هر صورت او مدیر یک مجموعه است و باید همه چیز را کنترل کند.

روشن تاکید کرد: یکبار رو در رو به خود افشارزاده گفتم که شما 50 سال در ورزش بودید و حیف است که آبرویت را به خطر بیندازی. شما می‌خواهی همه جوره همه را راضی نگه داری ولی خیلی راحت شکست می‌خوری. من این حرف را دوستانه به او زدم حالا اگر خودش نمی‌خواهد گوش شنوایی داشته باشد تقصیر من نیست. فقط از همین جا اعلام می‌کنم تنها در صورتی برمی‌گردم که با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره طرف باشم. هرچند افشارزاده پیغام داده که یکشنبه جلسه داشته باشیم اما بعید است تا آن موقع به تهران برگردم.

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top