کریمیان خبر داد: رضایتمندی مراجعان نمایشگاه کتاب از پیشتازی بانک شهر در ارائه خدمات الکترونیک

وکیل ملت: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به رضایت شهروندان از ارائه خدمات بانک شهر در نمایشگاه کتاب تهران گفت: حضور فعال بانک شهر و ارایه خدمات نوین بانکی به مردم، عامل رضایتمندی در این دوره از نمایشگاه بوده است.

تاریخ انتشار: 18ارديبهشت1395|23:57

کریمیان خبر داد: رضایتمندی مراجعان نمایشگاه کتاب از پیشتازی بانک شهر در ارائه خدمات الکترونیک
| کد خبر: 146305

به گزارش وکیل ملت به نقل ازمرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، امید کریمیان، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان این‌که برگزاری مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب، بهترین ایده برای کاهش مشکلات شهری در تهران بوده است، گفت: شهرداری تهران با وجود کمبود زمان بهترین فضا را برای حضور ناشران در نمایشگاه کتاب فراهم کرده است.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر این‌که کاهش ترافیک مهم‌ترین ارمغان شهرداری در برگزاری نمایشگاه کتاب برای مردم بوده است، افزود: با توجه به این‌که زمان کمی در اختیار شهرداری برای برگزاری این نمایشگاه بوده، اما خوشبختانه تمامی امکانات و زیرساخت های لازم در این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به عاملیت بانک شهر در نمایشگاه کتاب، تصریح کرد: نکته قابل تحسین در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب، حضور فعال بانک شهر و ارایه خدمات نوین بانکی بوده که توانسته رضایتمندی مردم را منجر شود.

کریمیان ادامه داد: پیشتازی بانک شهر در ارایه خدمات نوین و الکترونیکی بانکی به مردم در کاهش هزینه و وقت آنان تاثیر بسزایی داشته است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ارایه خدمات بانکی مجازی از سوی بانک شهر، گفت: طبق مشاهدات انجام شده می‌توان به وضوح رضایتمندی مردم را دید و ارایه خدمات بانکی بانک شهر در سطح کشور و به ویژه در این نمایشگاه، در حوزه تهیه بن کارت برای خرید کتاب قابل تحسین است.

دسته بندی اخبار داغ , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top