اسم سوشا کجای تاریخ پرسپولیس نوشته می‌شود؟

وکیل ملت: تاریخ باشگاه‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس نه با جام دوره‌های مختلف ساخته شده است و نه با امتیازهایی که در دوره‌های مختلف لیگ برتر کسب کردند.

تاریخ انتشار: 20ارديبهشت1395|00:16

اسم سوشا کجای تاریخ پرسپولیس نوشته می‌شود؟
| کد خبر: 147068

تاریخ این باشگاه‌ها کاملا واضح و شفاف است، برگ برگ این تاریخ را آدم‌هایی مثل ناصر حجازی، منصور پورحیدری، احمدرضا عابدزاده، علی کریمی، کریم باقری، علی پروین و کسانی که با نام بردن از آنها باید تمام قد ایستاد، نگاشته‌اند و هر برگ آن جام زرینی است که با هیچ جام طلایی لیگ برتر قابل مقایسه نیست اما امروزه اسم بردن از آنها جز تازه کردن حسرت گذشته چیزی نخواهد داشت، چرا که همین باشگاه‌ها امروزه راه گم کرده و در گیر و دار کسب جام و امتیاز این تاریخ را فراموش کردند.
نمی‌دانیم و شاید دوست نداریم که بدانیم برگ‌های دیگر این تاریخ که وضعیت این روزهای این باشگاه‌ها را خواهند نگاشت، چه چیزی خواهند نوشت، از کدام آدم‌ها اسم خواهند برد، به احترام چه کسانی تمام قد خواهند ایستاد. امروز روی صحبتمان با بازیکنانی مثل سوشا مکانی است اما نه این بازیکن، که اصلا نمی‌داند در چه باشگاهی عضویت دارد، اصلا متوجه نیست که قرار است در چه تاریخی اسمش نوشته شود، بلکه با مدیرانی است که اجازه می‌دهند تاریخ زرین این باشگاه‌ها، بازیچه دست کسانی شود که نه ارزشی برای خود قایل هستند و نه شأن و منزلت باشگاه را رعایت می‌کنند.
تاریخ باشگاهی مثل پرسپولیس در گذشته الگو و چراغ روشنی برای همه جوانان و فوتبالیست‌ها بوده و امروز بازیکنی مثل سوشا مکانی همه چیز را به تمسخر گرفته و مدیران این باشگاه بدون توجه به گذشته نظاره‌گر این تمسخر مشمئزکننده هستند و انگار هیچ چیز از گذشته این باشگاه‌ نمی‌دانند.

دسته بندی ورزش , اخبار داغ , ورزش + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top