تاریخ انتشار: 21ارديبهشت1395|00:35

| کد خبر: 147768

رحمتی دیگر متعجب‌مان نمی‌کند

وکیل ملت: مهدی رحمتی اگرچه در بسیاری از بازی‌های استقلال نقشی کلیدی را بازی کرد اما سر بزنگاهها در کار استقلال گره‌هایی زد که دیگر بازشدنی نبود. گره‌های رحمتی هم اشتباهات فنی‌اش بود و هم رفتارهایی که هربار تکرار شده و متعجب مان می‌کند. چه بسا دیگر از این رفتارهای رحمتی متعجب هم نمی‌شویم و توقع مان از رحمتی شده همین رفتارها و همین بازی‌ها یا به قول قلعه‌نویی همین اداها.

رحمتی در آخرین پرده احترام مربی سابقش را نگه نداشت و لحظه‌ای فکر نکرد که مربی تیم رو به رو مربی سابقش بوده و اخلاق حرفه‌ای به او اجازه نمی‌دهد که آن گردن کشی‌ها را در زمین و در حاشیه بازی اجرا کند. رحمتی بی توجه به این قواعد و بی توجه به اینکه کاپیتان استقلال است رفتارهایی را به تصویر کشید که تماشایش خجالت آور بود. او به جای آنکه با کاپیتان شدن در استقلال و با افزایش سال‌های عمر حرفه‌ای‌اش رفتاری با ادب و احترام بیشتر از خود نشان دهد، قدم در راه وارونه‌ای برمی دارد.


 مهدی رحمتی با این کارهایش ما را یاد دو تصمیم می‌اندازد، تصمیم کارلوس کی‌روش و تصمیم امیر قلعه‌نویی، یکی در تیم ملی و دیگری در استقلال و هر دو با یک حکم: خداحافظی با شماره یک. حالا شاید بهتر بفهمیم که کی‌روش و قلعه‌نویی تصمیم عاقلانه‌ای گرفتند و حفظ شان حرفه‌ای خود در مربیگری را مهم‌تر از داشتن یک دروازه‌بان درجه اول دانستند، تصمیمی که هم حرفه‌ای بود و هم عاقلانه.
مهدی رحمتی در سالهای آخر فوتبالش دارد کار خود را سخت می‌کند و انگار خبر ندارد که از او بیش از تصویر دایوها و سیوها، این رفتارهای عجیب و غریب در ذهن‌ها می‌ماند و کارنامه‌اش را خدشه دار خواهد کرد.

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

خسرو
|
21ارديبهشت ماه 1395
0
2
من طرفدار استقلال هستم ولی واقعا فکر می کنم استقلال نباید جای بازیکنانی این چنین باشد که حرمت بزرگ تر خود را حفظ نمی کنند و برای نباختن هر حرکت ناشایستی انجام می داند

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top