به گزارش وکیل ملت رضا مسلمی رئیس حوزه قضایی شهر آفتاب ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت امام حسین (ع) و ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز پاسدار و جانباز درباره نمایشگاه کتاب و خدمات قضایی این حوزه گفت: بحمدالله و با زحمات کلیه برگزارکنندگان و دست اندرکاران نمایشگاه، نیروهای حراست و ضابطین امنیت کاملی در شهر آفتاب و محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برقرار است و تاکنون این نمایشگاه در کمال آرامش شاهد حضور مردم فرهنگ دوست بوده است.
وی افزود: : از چندین روز قبل از افتتاحیه با هماهنگی آقای اسماعیلی ریاست کل دادگستری استان تهران و آقای دریانی معاون قضایی و سرپرست شوراهای حل اختلاف استان تهران و با زحمات آقای رحمانی مسئول حفاظت و اطلاعات شوراهای حل اختلاف غرب استان تهران همچنین مساعدت مجریان نمایشگاه کتاب و محل دائمی نمایشگاه های شهر آفتاب حوزه قضایی شهر آفتاب و شورای حل اختلاف تصمیم به راه اندازی شعبه ویژه و استقرار و حضور مستمردر نمایشگاه گرفت که تا پایان برگزاری نمایشگاه ارائه خدمات قضایی به بازدیدکنندگان عزیز صورت خواهد گرفت.

مسلمی تصریح کرد: همچنین اعضا و سرپرست دفتر کل شورای حل اختلاف شهر آفتاب آقای کرمانی در راه اندازی و استقرار شعبه ویژه شورای حل اختلاف نمایشگاه کتاب نقش موثر و فعالی داشته و کلیه هماهنگی ها و پیگیری این شورا بر عهده وی بوده است که لازم است از ایشان تشکر نمایم.

رئیس حوزه قضایی شهر آفتاب افزود: با توجه به استقرار قاضی رحمتی قاضی کشیک رئیس شعبه 101 کیفری به عنوان قاضی ویژه در نمایشگاه کتاب این خدمات به صورت جدی تر دنبال شد.

رئیس حوزه قضایی شهر آفتاب گفت: تبلیغات محیطی مناسب از سوی دست اندرکاران نمایشگاه برای اعلان حضور شعبه ویژه شورای حل اختلاف و حضور قاضی کشیک صورت گرفته است.

مسلمی اضافه کرد: مواردی هم که به شورا مراجعه شده با همت همکاران اعضای شورا به صلح و سازش ختم شده است.

رئیس حوزه قضایی شهر آفتاب در پایان با تشکر از زحمات بخش های مختلف برگزار کننده نمایشگاه گفت: تا پایان و آخرین ساعات نمایشگاه در خدمت مردم عزیز خواهیم بود.

دسته بندی اخبار داغ ,
منبع خبر میزان
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top