سرخ‌ها در فصل جاری ناکام ترین تیم در زدن ضربه پنالتی بودند و به دفعات ضربات پنالتی خود را از دست دادند به گونه‌ای که وقتی داور در سوت خود به نشانه پنالتی به سود سرخ‌ها می‌دمید، رعشه به تن هواداران و بازیکنان پرسپولیس می‌افتاد! 5 پنالتی از دست داده در طول فصل آمار عجیب و ناامیدکننده‌ای است که سرخ‌ها در این فصل رقم زده‌اند و این ثابت می‌کند که آنها توانایی گشودن دروازه حتی از فاصله 8 متری را نداشته‌اند. آنچه کنایه‌ای تلخ به موقعیت‌های فراوان از دست رفته در فصل فعلی به شمار می‌رود.

نکته عجیب‌تر اینکه پنالتی‌های از دست رفته پرسپولیس متعلق به یک بازیکن نیست و فراوانی آن نشان می‌دهد که هر بازیکنی پشت ضربه پنالتی می‌ایستاده، آن را از دست می‌داده مگر خلاف آن ثابت شود! آنچه نشان دهنده تشتت و تزلزل روحی در نزد پنالتی زنان پرسپولیس است؛ ایراد بزرگ و گل درشتی که متهم شماره یک آن سرمربی تیم به شمار می‌رود که نتوانست در طول یک فصل این مشکل را حل کند.


بی تردید اگر تنها یکی از 5 پنالتی از دست رفته در فصل جاری به تور دروازه می‌رسید، امروز پرسپولیس قهرمان لیگ بود اما افسوس که سرخ‌ها پنالتی زدن بلد نبودند و ظاهرا آقای سرمربی نیز نیازی احساس نمی‌کرد که این مشکل را برطرف کند!

دسته بندی ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

پرسپولیس 5
|
25ارديبهشت ماه 1395
0
0
دردمون یکی دوتا نیست ، 1پنالتی های از دست رفته2گلهای نزده فراوان3گلهای خورده فراوان4مربی که هرگز مربی نیمه دوم نبود 5 رییسی که عزت نفسش نذاشت کس دیگه براش دروازه بان بخره6مهاجمی که سه بازی آخر خواب بود7،،،، 8شبی که تا صبح از درد و حسرت و زخمی که در دلمون ریشه کرد نخوابیدیم.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top