همین دیروز بود که سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن به همشهری‌اش- که ریاست فدراسیون فوتبال را تازه به عهده گرفته- نامه نوشت و تغییر زمان و مکان برگزاری بازی فینال جام حذفی را طلب کرد.
در این نامه مدیرعامل ذوب‌آهن برای توجیه خواسته‌اش 5 دلیل آورده و خطاب به مهدی تاج نوشته: «احتراما به استحضار می‌رساند با توجه به گزارش مکتوب نماینده اعزامی این باشگاه به ورزشگاه تازه تاسیس خرمشهر که به عنوان محل برگزاری فینال جام حذفی انتخاب شده و همچنین با توجه به فضای فعلی حاکم بر فوتبال کشور، به نظر می‌رسد برگزاری بازی فینال بین دو تیم استقلال و ذوب‌آهن در این شهر و این ورزشگاه هدف غایی آن فدراسیون و جنابعالی را که در پی آرامش و جاری بودن سلامت در فوتبال هستید، حاصل نخواهد کرد. در همین راستا ذکر چند مورد خالی از لطف نیست.


1- ورزشگاه فوق نه تنها در حد و اندازه نام شهر خرمشهر نیست، بلکه با توجه به بازدید میدانی توسط نماینده باشگاه ذوب‌آهن، آمادگی لازم جهت برگزاری چنین مسابقه مهمی را ندارد.
2- زمین چمن این ورزشگاه با مشاهده مستقیم نماینده باشگاه ذوب‌آهن در شرایط حداقلی برگزاری یک مسابقه فوتبال نبوده و از وضعیت خوبی برخوردار نیست.
3- ورزشگاه فوق استانداردهای لازم برای برگزاری یک مسابقه معمولی را نیز ندارد چه رسد به برگزاری مسابقه فینال جام حذفی فوتبال ایران.


4- با توجه به اتفاقات رخ داده در این منطقه از جمله اتفاقات دیدار استقلال اهواز و پرسپولیس در ورزشگاه تختی اهواز و مسائل رخ داده در مسابقه میان استقلال خوزستان و ذوب‌آهن در ورزشگاه غدیر، به نظر می‌رسد برگزاری مسابقه فینال در ورزشگاه تازه تاسیس و امتحان پس نداده خرمشهر امنیت لازم را تامین نخواهد کرد.


5- هوای گرم و طاقت‌فرسای خرمشهر در این فصل سال (حدودا 50 درجه) برگزاری یک مسابقه جذاب و درخور نام و شأن خرمشهر پرافتخار و فینال جام حذفی را خدشه‌دار خواهد کرد. با این حال و با توجه به جمیع جهات خواهشمند است در ارتباط با برگزاری مسابقه فینال جام حذفی در خرمشهر تجدید نظر به عمل آورید تا خدای نکرده شأن و مقام شهدای خفته در خاک این منطقه پرافتخار ایران اسلامی دچار خدشه نگردیده و از طرفی فینال حساس و مهم جام حذفی بین ذوب‌آهن و استقلال به خاطره‌ای تلخ در حافظه و تاریخ فوتبال ایران در زمان ریاست جنابعالی تبدیل نگردد.

بدیهی است با توجه به برگزاری فینال جام حذفی در فصل گذشته بین ذوب‌آهن و نفت که با نشست مدیران دو باشگاه همراه بود به نظر می‌رسد جهت برگزاری مسابقه حذفی بین ذوب‌آهن و استقلال نیز بهتر بود جلسه‌ای شکل می‌گرفت. خواهشمند است دستور فرمایید مسابقه فینال جام حذفی در روز سه‌شنبه 11 خرداد برگزار شود.»

دسته بندی ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top