به گزارش وکیل ملت علی اکبر کساییان سخنگوی هیئت منصفه مطبوعات در خصوص رسیدگی به پرونده تخلفات سایت تحلیلی خبری شهدای ایران، روزنامه 90 و روزنامه ستاره اضهار داشت: پرونده رسیدگی به تخلفات سایت تحلیلی خبری شهدای ایران و روزنامه های ستاره صبح و 90 در شعبه 6 دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی مدیر خراسانی برگزار شد.

وی در خصوص وضعیت رسیدگی به شکایت علیه روزنامه ورزشی90، گفت: اتهام این روزنامه نشر مطالب خلاف واقع به قصد اضرار به غیر بود که هیئت منصفه دادگاه مطبوعات استان تهران با اکثریت آرا متهم را مجرم دانست همچنین اعضای هیئت منصفه با اکثریت آرا متهم را مستحق تخفیف دانست.

دبیر هئیت منصفه دادگاه مطبوعات بیان داشت: پرونده دیگر مربوط به شکایت علیه روزنامه ستاره صبح به اتهام نشر مطالب خلاف واقع به قصد تشویش اذهان بود که هیئت منصفه مطبوعات با اکثریت قریب به اتفاقا آرا، متهم را مجرم شناخت همچنین اعضا با اکثریت آرا متهم را مستحق تخفیف ندانستند.

 کسائیان در خصوص پرونده رسیدگی به شکایت از سایت خبری تحلیلی شهدای ایران گفت: اتهام این سایت نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر بود که با اکثریت آرا متهم مجرم شناخته شد، همچنین اعضای هیئت منصفه مطبوعات به اتفاق آرا متهم را مستحق تخفیف دانستند.

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top