قصد داریم به معرفی 7 دختری بپردازیم که به عنوان ملکه زیبایی انتخاب شده بودند اما نتوانستند با این شهرت کنار آمده و زندگی سالم خود را ادامه دهند.

ملکه گانگستر

«لارا زونیگا» دست تمام همکارانش را از پشت بست.

این ملکه 19 ساله فقط دو ماه بعد از آنکه به عنوان ملکه زیبایی مکزیکو انتخاب شد دستگیر شد آن هم به جرم تجارت اسلحه و مواد مخدر! ظاهرا او خیلی عجله داشت که از محبوبیتش کمال استفاده را ببرد. برای همین با یک باند خطرناک در مکزیکوسیتی شروع به همکاری کرد. پلیس بعد از دستگیری او و سه نفر از اعضای باند از اقامتگاه لارا تعدادی اسلحه کشف کرد و ملکه زیبایی دورگه آمریکایی- اسپانیایی دوباره در صدر اخبار قرار گرفت اما این بار محبوب نبود و بیشتر منفور بود.

لارای جوان به خاطر اتهامات سنگینی که به او وارد شده باید جوانی اش را پشت میله های زندان بگذراند.

ملکه قاچاقچی

سال 2007، کیت رس به عنوان ملکه زیبایی نوادا انتخاب شد. اما سال 2015 از او به عنوان قاچاقچی شیشه یاد شد. این زن 30 ساله که در سن 22 سالگی به شهرت و ثروت فراوانی دست یافت سال گذشته مورد اتهامات جدی قرار گرفت.

در ابتدا پلیس فکر می کرد او یک مصرف کننده شیشه است اما وقتی تحقیقات بیشتری صورت گرفت مشخص شد او از سران یک باند توزیع مواد مخدر در لاس وگاس است که در یک کلوپ شبانه بدنام مشغول فعالیت هستند.

ملکه بی آبرو

«تارا کونور» در سال 2006 به عنوان ملکه زیبایی انتخاب شد. او به ظاهر زیرک تر از سایر رقبایش بود چون بعد از اینکه به عنوان ملکه زیبایی انتخاب شد حواسش را جمع کرد تا درد ام مواد مخدر یا تاجران کثیف زیبایی نیفتد اگرچه شایعه هایی دور و بر او بود که می گفت تارا بدش نمی آید گاهی اوقات مواد مصرف کند.

با این حال تارا به آرامی خودش را از حاشیه ها کنار کشید تا اینکه دونالد ترامپ وارد شد . کاندیدای تازه ریاست جمهوری آمریکا از تارا دعوت کرد تا همدیگر را ملاقات کنند. ظاهرا ترامپ قصد داشت تارا را نصیحت کند ولی انگار نصیحت ها نتیجه عکس داد و دونالد در دام تارا اسیر شد. دونالد ترامپ گفت من در تارا نه یک زن زیبا که یک قلب زیبا دیدم و این حرف خیلی زود به جاهای جدی تری رسید. دونالد ترامپ از تارا کونور درخواست ازدواج کرد و آنها زن و شوهر شدند.

حالا همه می دانستند که تارا شیفته قلب مهربان دونالد نشده بلکه مسحور ثروت بی پایان او شده همان طور که دونالد هم دنبال قلب زیبا نبود و زیبایی ظاهری تارا او را فریفته بود. به نظر می رسید تارا برخلاف سایر ملکه های زیبایی تاج شهرتش را به خوبی حفظ کرده تا اینکه دونالد ترامپ کاندیدای ریاست جمهوری شده و رقبای دونالد دست به کار شدند.

 

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top