به گزارش وکیل ملت در آخرین سخنرانی که در شهرستان جیرفت و در حضور جمعیت چند صد نقری مردم آن شهر برگزار شد نشان داد که در مواضعش نسبت به سیاست خارجی هیچ خدشه ای وارد نشده و همچنان باهمان  دیدگاه سابق ، غرب و آمریکا را می نگرد .

دیدگاهی که با توجه به امضای توافق هسته ای بین ایران و کشورهای اروپایی و آمریکا به نظر میرسد که دیگر جایگاه سابق را نداشته باشد . با این سخنرانی ها و شهرستان گردی هایی که رییس دولت عدالت محور آغاز کرده است تقریبآ کمتر کسی شک به نیامدن احمدی نژاد برای انتحابات ریاست جمهوری سال 96 دارد.

همگان هنوز خاطرات تلخ کشورداری و مدیریت جناب احمدی نژاد را در خاطر دارند ، خاطرات ایجاد اشتغال کاذب برای جوانان تحصیلکرده که ماهیانه مبلغی را از طرف یک شرکت صوری به حساب آنها واریز میکرد که در نهایت تعداد آن ماه ها به تعداد انگشتان یک دست هم نرسید .

خاطرات دلار کمتر از هزار تومان که در سال 90 تا پنج هزار تومان هم رسید ، و در نهایت با نرخ 3400 تومان تحویل دولت جدید داد .

خاطره تورمی که ازدولت قبل با نرخ 10.4 درصد تحویل گرفت با نرخ 40 درصد تحویل تیم اقتصادی روحانی داد .

خاطره انحلال شورای پول و اعتبار ، خاطره حذف سازمان برنامه و بودجه کشور در سال 1386 که مغز متفکر اقتصاد کشور بود .

خاطره یازده روز خانه نشینی و رها کردن امور جاری کشور و ده ها خاطره تلخ دیگر که یادآوری آن ها فقط باعث تکدر خاطر میشود .

احمدی نژاد را همه به عنوان یک فرد پوپولیست میشناسند که با استفاده از شعارهای ایدئولوژیک و اقتصاد محور توانست در سال های 88 و 84 بر مسند ریاست جمهوری اسلامی ایران بنشیند ، آخرین شعار پرطمطراق و گوش پرکن وی پرداخت یارانه نقدی 250 هزار تومانی به عموم مردم است .

سوالی که در اینجا مطرح میشود این است : که اولآ با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت نازل فروش نفت که عمده درآمد جاری کشور در حال حاضر از این راه است این مبلغ گزاف از چه راهی میخواهد تآمین شود ؟

دومآ بر فرض محال که این مبلغ به دست مردم رسید ، آیا جناب دکتر و تیم اقتصادی آینده مورد حمایت وی اندکی به تبعات احتمالی این مبلغ سرسام آور در دست ملت اندیشیده اند ؟

خود جناب احمدی نژاد بارها در گفتگوهای اقتصادی  اذعان داشتند که رشد نقدینگی تورم زا است . آیا به تورم ناشی از این پرداخت وجه اندکی اندیشیده اند ؟

تورمی که با یارانه چهل و پنج هزارتومانی 40 درصد بود با یارانه دویست و پنجاه هزلرتومانی سر به کجا میکشد ؟

از بحث اقتصادی که بگذریم به بحث سیاست داخلی میرسیم ، آیا جناب دکتر توانسته اند در مورد فساد اقتصادی مدیران و معاونان خود فقط اندکی هم که شده جوابگوی مردمی باشند که برای همان مبلغ ناقابل 45000 تومان لحظه شماری میکنند ؟

آیا در مورد معاون اول خود که اتفاقآ رییس کمیته مبارزه با فساد اقتصادی هم بود جواب قانع کننده ای دارند ، یا فقط به نگارش چندخط ، نامه بسنده کرده و با اتصال وی به جناح مخالف حزب خود از خود سلب مسولیت میکند ؟

حال سوال نه تنها بنده حقیر بلکه آحاد مردم ولایتمدار و مقاوم ایران اسلامی این است : آیا شورای محترم نگهبان و در رآس آن دبیرکل محترم آن نهاد آیا شخصی را که در زمان مدیریت ، کشور و ملت را تا آستانه ورشکستگی برد و با تصمیم های آنی و خلق الساعه نکات منفی بسیاری را که شرح برخی از آنها در ابتدای عرایض به نظر رسید را به نظام تحمیل کرد را واجد شرایط مسولیت بسیارمهم و سرنوشت ساز ریاست جمهوری میداند ؟

آیا کسی را که با سهل انگاری باعث غارت دومیلیارد دلار از ثروت این کشور توسط آمریکای فرصت طلب کرد شایسته ریاست دوباره برنظام مقدس جمهوری اسلامی میداند ؟

نظامی که با خون هزاران شهید آبیاری شده و اکنون با تلاش خستگی ناپذیر اعضای وزارت امور خارجه و تدبیر حجت الاسلام و المسلمین دکترروحانی و در رآس آنها باحمایت ها و تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب که بالاترین دلگرمی برای تیم مذاکره کننده بود توانست کشورهای مهم دنیا را پای میز مذاکره نشانده و هم حقوق به حق خود را که همان غنی سازی اورانیوم و باطل کردن تمام تحریم های ظالمانه هسته ای بود را به کرسی بنشاند .

انتظار اینست که شورای محترم نگهبان همچون همیشه باصلابت و با استفاده از منطق ثابت و استوار خود که بارها آن را نشان داده است از حقوق مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی دفاع کرده و اجازه ورود افرادی که امتحان خودرا پس داده اند ندهد تا خدای نکرده با مسولیت گرفتن این افراد شاهد ظهور خاوری ها ، زنجانی ها و مه آفرید خسروی ها نباشیم .

منبع خبر وکیل ملت
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 2

سجاد72
|
28ارديبهشت ماه 1395
0
0
خیلی خوب تخریبش کردید*شماچه گلی به سرملت زدید غیرازاینکه اندوخته های قبلی رو مفت دادید وملت رو روهیجانی کردید که جشن بگیرید وعشق وصفا ***اخرش چی .باز حداقل احمدی نژاد چهارتا طرح ومسکن وسانتریفیوژداشت شما چی که وضع بازار راکدشده دانشجویان بدبخت همچنان بیکار ****میدونم که این دوره هم به وسیله جوانان رای میارید ولی شمارا بخداقسم برای جوونا کار کنید بسه دیگه چندحزبی و تخریب همدیگه **هیچکدومتون برای مردم بیچاره دل نمیسوزونید ******ایندگان قضاوت خواهندکرد
نعلی
|
28ارديبهشت ماه 1395
0
0
نظام اگر او را تایید کند دچار مشکل خواهد شد که جمع کردنش دشوار است

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top