✅ من نوكر اصلاح‌طلبان نيستم كه هر چه شما مي‌خواهيد من همان را بگويم. من هرچه را كه به نفع مملكت تشخیص بدهم، مي‌گويم. اگر شماها از اين مواضع من خوشتان نمي‌آيد برايم اصلاً اهميتي ندارد.

✅ من محض خوشايند چهره‌هاي سياسي حرفي نمي‌زنم و رابطه سازماني و تشكيلاتي با ديگران و اصلاح‌طلبان ندارم.

✅ اين سؤال كه شما اصلاح‌طلب هستيد يا نه و مسلمان هستيد يا نه درست نيست. شما داريد تفتيش عقايد مي‌كنيد. شما از دوم خرداد ٧٦ تا الآن كه ارديبهشت ٩٥ است اگر در پي اين قريب به ١٩ سال نفهميديد من چه و كه هستم و مدعي خبرنگاري هستيد، به نظر من اگر ١٥٠ سال هم بگذرد نمي‌توانيد بفهميد. دو زار هم براي اينكه شما و روزنامه‌تان و برخي نيروهاي سياسي اصلاح‌طلب من را اصلاح‌طلب بداند يا نه، ارزش قائل نيستم.

✅ شما فقط در روزنامه اعتماد نشسته‌ايد و از هيچ كجا خبر نداريد اما من جاهاي ديگر مي‌روم و همچنان معتقدم آقاي احمدی_نژاد ١٠ تا ١٥ ميليون رأی دارد.

✅ شما خبرنگاري نمي‌كنيد؛ من را بازجويي مي‌كنيد. نفس اينكه يك آدم ديپلمه و ليسانسه بعدازاینکه چيزي غريب به دو دهه از دوم خرداد گذشته از صادق زيباكلام مي‌پرسد كه اصلاح‌طلب است يا نه اين بازجويي است. ملاك اصلاح‌طلب بودن من اين است كه ببينيد در به وجود آوردن هفتم اسفند و خرداد ٩٢ چه نقشي داشته‌ام. این‌ها ملاك اصلاح‌طلبي است؛ نه اين سؤال‌هایی كه شما مي‌پرسيد.

✅ اگر كسي از كره مريخ و ماه بيايد و بپرسد چه كسي بيشترين انتقادات را ظرف ٢٠ سال گذشته متوجه نظارت استصوابي كرده من باافتخار مي‌گويم صادق زیباکلام. به‌تنهایی به‌اندازه تمام رهبران اصلاح‌طلب عليه نظارت_استصوابي در سخنراني‌ها و مناظره‌ها حرف زده‌ام.

✅ چرا فكر مي‌كنيد اگر در انتخابات پيروز شديم مجلس مثل بولدوزر، مشكلات را از سر راه برمی‌دارد؟ در نامه‌اي كه بعد از ٧ اسفند به حسين_شريعتمداري نوشتم، گفتم از برج عاجي كه نشستيد يك دقيقه از پنجره بيرون را نگاه كن. ببين چه شكاف عظيمي بين تو لايه‌ها و اقشار جامعه است. نسل دهه ٦٠ و ٧٠ و حتي كساني كه اوايل دهه ٨٠ به دنيا آمده‌اند با شما فرق دارند و چرا نمي‌خواهي اين را ببینی؟  من معتقدم به‌هیچ‌وجه عقب‌نشيني نكرده‌اند. ضربه و ايستادگي آن‌ها بيشتر شده است.

✅ همان‌طور كه در جريان انتخابات اسفند  كاظم_جلالي و ديگران را در تهران و شهرستان‌ها در ليست خودمان آورديم، نبايد بگذاريم اين ائتلاف به هم بخورد چرا كه به هم خوردن آن به نفع اصولگرايان تندرو است.
 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top