به نظر رونالدو برنامه ای برای شرکت نکردن در تبلیغات و برنامه های تلویزیونی متعلق به رژیم صهیونیستی ندارد. ستاره پرتغالی رئال مادرید پیش از این دو بار در دو تبلیغ تلویزیونی برای کمپانی های رژیم صهیونیستی حضور پیدا کرده بود و البته در رسانه های اجتماعی مورد انتقاد شدید هم قرار گرفته بود. این بار اما او برای کمپانی «هات» تبلیغ کرده و این اقدام او دوباره واکنش و انتقاد فعالان سیاسی فلسطینی و همچنین حامیان فلسطین را در پی داشته است.

در تبلیغ اول برای هات با نام «اینترنت سریع تر» او در کلیپی 30 ثایه ای حاضر شد و به ترکیه سفر کرد تا به دنبال اینترنت پرسرعت تر بگردد. اما انتقاداتی که از حضور او در این تبلیغ شد کارساز نبود و او بعد از آن دو بار دیگر هم برای کمپانی متعلق به رژیم صهیونیستی تبلیغ کرد. در این تبلیغ او در میان بیلبوردهای بزرگ است که هر کدام چیزهای مختلف پخش می کنند. در این تبلیغ نشان می دهد او قدرتی دارد که کنترل هر چیزی که به آن نگاه می کند را در دست می گیرد. او در این تبلیغ حتی به زبان عبری هم صحبت می کند.

پیش از این شایعاتی درباره حمایت مسی از رژیم صهیونیستی ایجاد شده بود که همین شایعات برای ستاره آرژانتینی دردسرهای زیادی ایجاد کرده بود. این بار اما باید دید رونالدو چه دردسرهایی خواهد داشت.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top