قبل از دربی من دیداری با دکتر طاهری داشتم که او گفت میخواهیم تعدیل رقم پایه قراردادها را در دستور کار قرار دهیم مثلا برای طارمی همان پایه هشتصد میلیونی لیگ پانزدهم باقی بماند اما از حیث ایجاد انگیزه ، فرمول های پاداش برای قهرمانی در لیگ برتر و صعود از هر مرحله در لیگ قهرمانان آسیا تا قهرمانی در آن رقابت ها را در قرارداد بگنجانیم.

اگر چه صحبتهای دکتر طاهری دوستانه و در قالب مثال بود و رسمیت نداشت اما من موضوع را با مهدی در میان گذاشتم و او هم گفت:طاهری یک حسن بزرگ دارد که وعده بیهوده و دروغین نمی دهد و چیزی را هم که بگوید عملی می کند.من اگر تصمیمم به بازی در ایران باشد جایی غیر از پرسپولیس نمی روم و طبیعی است که هر مبلغی را باشگاه بتواند پرداخت کند می پذیرم پس چانه زنی سر مبلغ قراردادم با پرسپولیس ندارم.

وقتی در ایران فقط یک گزینه دارم و آن هم پرسپولیس است نیازی به پرداختن به مباحث مالی نیست. بحث من بر سر ماندن در ایران یا رفتن به خارج از کشور است که یکی را باید انتخاب کنم.


وی افزود: بعد از پایان لیگ مهدی با پنج تن از اهالی فوتبال که آنها را به عنوان مشاور و راهنما قبول دارد مشورت کرد و هر پنج نفر رفتن به اروپا را پیشنهاد داده بودند و اینگونه شد که وی تصمیمش برای رفتن را قطعی کرد. پس بحث و خبر پیشنهاد 2 میلیاردی یا هر رقم دیگری کاملا اشتباه است و مذاکره جدی برای تعیین مبلغ وجود نداشته که بشود مبنایی برای این خبر پیدا کرد.

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

پرسپولیسی
|
2خرداد ماه 1395
1
0
سلام داش مهدی

امیدوارم هرجای دنیا هستی شاد و خرم باشیشاید فکر کنی من دروغ میگویم که "مهدی بهترینه و اگر بده دیگه پرسپولیسی وجود نداره" من برای اینکه تو بمونی 100 تا صلوات نظر کردم


تورو خدااااااااااااا بمونننننننننننننننننن

بخاطر هواداران.........

بمووووووووون

قسمت میدم تورو به جون هرکسی که دوسش دارییییییییییی

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top