تاریخ انتشار: 1خرداد1395|23:53

| کد خبر: 155819

کامنت جالب سپرده‌گذاران تعاونی اعتبار ثامن‌الحجج ذیل یک خبر

وکیل ملت: پس از درج خبری در خصوص جلسات فشرده بانک مرکزی برای تعیین تکلیف وضعیت سپرده گذاران تعاونی اعتبار ثامن الحجج در وکیل ملت ،تعدادی از سپرده گزاران این موسسه کامنت های جالبی ذیل این خبر گذاشتند که برخی از آنها از نظرتان می گذرد:

یکی از این سپرده گزاران در کامنت طولانی اورده است: بحران موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج از وقتی شروع شد که بانک مرکزی اقدام به مسدود نمودن حسابها و دامن زدن به شایعه ورشکستگی نمود که اگر چنین رفتاری را با هر بانکی حتی با بانک ملی هم انجام میداد ان را به ورشکستگی میکشاند.

زمانی که یک مدیر، مسولیت یک سازمان را به عهده میگیرد مسولیت کلیه کارهای مدیر قبلی را نیز بایستی به عهده بگیرد. واین امر عرفی وقانونی است. مگر این که در رابطه با تخلفات، مدیر قبلی موردپی گرد قانونی قرار گرفته باشد.
فلذا بانک مرکزی بایستی پاسخ گوی موارد زیر باشد:
1 -عدم جلوگیری از تاسیس موسسات مالی اعتباری در حالیکه مدعی هستند از ضوابط بانک مرکزی تبعیت نمی کنند.
2- نصب تابلوهای فاخر به نام موسسه وتحت نظارت بانک مرکزی
۴-نصب بیلبردهای بسیار در سرتاسر کشور۵-دادن بیش از ۱۵۰۰دسته چک باعنوان موسسه مالی واعتباری .
6-در اختیار قرار دادن بیش از ۵۰۰ دستگاه پوز از طرف بانک مرکزی.
۶-تبلیغات تلویزیونی حتی در ماه رمضان بمدت یکماه
۷-ایجاد۵۵۰ شعبه در سرتاسر کشور وفعالیت بمدت ۱۵سال وسکوت دستگاهای نظارتی
۸-حمایت بسیاری از مسولین که همچنان ادامه دارد
۹-وبسیار دلایل ومدارک دیگر………..منتج به این نتیحه میشود که سپرده گذاران بااعتماد به شرایط بوحود اورده توسط بخشی از حاکمیت ومسولین چه درست وچه نادرست در موسسه فوق سپرده گذاری کنند .

سپرده گزار دیگری نوشته است:.طلب مردم را بدهید وبا ایجاد نارضایتی عمومی آب به اسیاب دشمن نریزید .مردم راقاطی سیاسی کاری نکنید

یکی دیگر نوشته است:باسلام وخسته نباشید لطفا سقف ۵۰ ملیون را هم اعلام بفرماید روزی ۳۰هزار تومان باید بپردازم بابت دیر کرد من کارگری بیش نیستم خدا کمکم کن لطفا

نفر دیگری نوشته است :دست گذاشتن روی این صندوق از طرف بانک مرکزی به نفع عده زیادی از جمله مسئول شعب مختلف گردید. و عده های به عنوان واسطه چون مسئولین شعبه اول و نز تا کنون اقدام به پرداخت سپرده های خود و آشنایان و نزدیکان و سفارش شده ها کردند و عده ای آدم بدبخت نیز باقی مانده اند

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 7

ی بدبخت
|
2خرداد ماه 1395
0
2
تا حالا چند بار داشتم بابت این موضوع سکته مغزی و قلبی می کردم آخه مگه ما چه گناهی کردیم این پول ثمره 30 سال کارمندی کردن و تو سری خودن بود خدا یا خودت کمک کن
سپرده گذار
|
4خرداد ماه 1395
0
2
با سلام لطفا مبلغ ۵۰میلیون را کی اعلام می کنید با تشکر
سارا
|
9خرداد ماه 1395
0
2
سلام تو رو خدا به باعث و بانی افرادی که با منحدم کردن بانک ثامن الحجج ما را روز به روز بیشتر عذاب میدهند بگویید که از خدا بترسند چرا اینقدر ظلم و زور به مردم میکنند؟ با خودتون مشکل دارید چرا تلافیشو سر مردم در میارید از عهده هم برنمیاین زورتون به مردم رسیده من که به هبچ وجه حلال نمیکنم این همه ظلمی که بخاطر مسدود کردن حسابم بهم کردین و از خدا خواستم هم در این دنیا و هم در آخرت حقم رو از باعث و بانی این ظلم بگیره و مطمئنم که میگیره اون دنیا روی پل سراط باید بمونید و جواب بدین خدایای ما نمیگذریم خدایا خودت عذاب شون بده.
سپرده گذار
|
9خرداد ماه 1395
0
1
سلام. لطف بفرمایید به مسئولینی که مشکل بانک ثامن رو ایجاد کردند بگید که این هم دزدی دیگه این اختلاصه دیگه . واقعا این پولهایی که از مردم گرفتید و روز به روز تو حساب تون هست و به ثروت تون اضافه میکنید و مردم رو تحت فشار قرار میدین و اصلا هم براتون مهم نیست که این بیچاره ها پولشونو از کجا و با چه بدبختی جمع کردن و گذاشتن تو بانک . قسمت تون میدهم به حضرت ابوالفضل زودتر پولهامونو پس بدین تکلیف این پولهامونو روشن کنید وگرنه واگذارتون میکنم به خود حضرت ابولفضل . آخه بابا به خدا تحت فشار هستیم نداریم. وام گرفتیم برای بدبختیهامون نه برای شما. آخه از این ور روز به روز جریمه وام مون زیاد میشه از اون ور سود پول نمیدین پولهامونم که نمیدین آخه ما چه خاکی به سرمون بریزیم آخه چرا هیچکس به فکر نیست آخه چرا یه از خدا ترس پیدا نمیشه یه قدمی برای آزادی پولامون برداره. ای خدا خودت هدایت شون کن.
سپرده گذار
|
15خرداد ماه 1395
0
1
خدایا خودت از شر این مسئولین نجاتمون بده. خدایا ما واگذارشون میکنیم به خودتون. تو رو خدا این حرفهای مردم و بخونید شاید دل تون یه ذره به رحم اومد. آخه چکار کنیم از دست شما که خودتون سیر هستین و از شکم گشنه بیخبر. چرا اینجوری میکنید بابا پولامونو میخوایم. نگفتیم از پول خودتون بهمون بدین میگیم پولای خودمونو بهمون پس بدین. وآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی خدا به دادمون برس .
فردی که در دام مسئولین گرفتار شده
|
19خرداد ماه 1395
0
0
آخه پس کی تکلیف این سپرده ها مشخص میشه؟؟؟ حالا اگه قرار بود از ما پول بگیرین فوری تکلیفش و مشخص میکردین. ولی حالا که پولامونو چارچنگولی چسبیدیدن الکی هی امروز و فردا مون میکنید. خدا ازتون نگذره خدا کنه مثل ما تو دام یکی گرفتار بشید اون قت بفهمید ما چی میکشیم. الهی هرکی اینطور اذیتمون میکنه خدا کنه خیر نبینه. دیگه به آخر خط رسیدیم تا کی تحمل کنیم آخه. چرا یه ذره انصاف ندارین آخه فکر میکنید مردم خنگ هستن نمیفهمنن. مردم فقط دارن تحمل میکنن وگرنه مگه میشه نتونید زود جمع و جورش کنید آخه اصلا میشه یه همچین چیزی !!!!پس چرا چیزایی کع به نفع تونه سریع اجرایی میشه . چرا یه شبه تونستین ما رو به خاک سیاه بنشونید ولی نمیتونید پولهامونو پس بدین. هی الکی میگن جلسه، جلسه. بابا ما که از پشت کوه نیومدیم که. میفهمیم این جلسه ها یعنی هیچی.
یکی از سپرده گذاران
|
21خرداد ماه 1395
0
0
سلام. تو روخدا این پیام من و به مسئولین و رئیس بانک مرکزی برسونید . بخدا از وقتی اینطور پولهای مردم و بردین برای خودتون و پس نمیدین پدرم مریض شده پدرم یه کشاورز ساده اس که فقط منبع درآمدش هم همون کشاورزی جزئی هست که هر ساله یه مبلغی از درآمدشو از شکم زن و بچه اش گرفته که پس انداز کنه برای روز مبادا که اونم شما ها اومدین و پولاشو بردین بخدا از اون موقع مریض شده آخه چرا با جون مردم بازی میکنید راست میگید و به فکر مردم هستین خوب زودتر پول این مردم بدبخت بیچاره رو بدین و عاملان اصلیش و مجازات کنید آخه شما با این کارتون دارین مردم رو مجازات میکنید نه عاملان اصلی رو آخه چرا اینقدر از خدا فاصله گرفتین درسته پول و مال دنیا شیرینه ولی یه خورده به فکر آخرت تون هم باشید قسمت تون میدم به حق این ماه رحمت خدا .نمیدونم اصلا خبر دارید که ماه رمضون شده یا نه!!! زود تر این پولامون رو پس بدین آخه ما کل سال تو ماه رمضون هستیم با این گرانی و بدبختی و وحالا هم که دزدی آشکار شما و بردن و خوردن پولاهامون. امیدوارم خدا به حرمت این ماه عزیز یه ذره انصاف بندازه تو دلتون که این پول هامونو پس بدین. بخدا پدرم مریضه آگه خدای نکرده یه وقت اتفاقی براش بیفته شما مقصر هستین و قاتل محسوب میشید شاید تو این دنیا نتونیم قصاص تون کنیم ولی آخرت حتما حق مون و ازتون میگیریم. بابا بخدا تنها پدر من نیست این مردم بیچاره همه شون تو بدبختی هستن با هزار بدبختی و از شکمشون و خوشی هاشون گرفتن یه مبلغ ناچیزی که به اندازه اضافه کار و پاداش های شما نمیشه(حالا حقوق تون هیچی!) پس انداز کردن تو رو خدا تو رو خدا پولامون و پس بدین. وگرنه مطمئن باشید مورد نفرین مردم قرار میگیرید و خداد خودش گفته آه مظلوم اثر داره. مطمئن باشید.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top