هفته گذشته و درست فردای رسمی شدن پیوستن بیرانوند به پرسپولیس خبر عجیبی درباره این دروازه‌بان منتشر شد و حاشیه بزرگی برایش به وجود آورد. آن روز یک فایل صوتی منتسب به این دروازه‌بان در فضای مجازی منتشر شد و حاشیه‌های زیادی را به وجود آورد که بیرانوند ارتباط آن به خود را تکذیب و اعلام کرد شکایت می‌کند.
سلیمانی وکیل بیرانوند بعد از جلسه کمیته اخلاق که با حضور خود این دروازه‌بان برای بررسی فایل صوتی منتشر شده منتسب به وی برگزار شد، گفت: «بیرانوند یک بازیکن با اخلاق و همچنین متاهل است. چنین بحث‌هایی که برای او به وجود آمده اصلا درست نیست. به نظرم برای او زمینه سازی کردند تا وارد حاشیه شود.»


وی در پاسخ به اینکه آیا این فایل صوتی منتسب به بیرانوند نیست گفت: «بله. همینطور است. قطعا این فایل صوتی جعلی بوده و فقط یک تهمت است. قطعا ما این موضوع را تا آخر پیگیری خواهیم کرد تا دست کسانی که چنین کاری کردند رو شود.»


وکیل دروازه‌بان پرسپولیس درباره اینکه خود بیرانوند به چه کسی مشکوک است، گفت: «ما فعلا از کسی اسم نبردیم و درجلسه امروز کمیته اخلاق خواستار بررسی بیشتر این موضوع شدیم. باید با خود بیرانوند به صورت مفصل صحبت کنم و بعد از آن تصمیمات لازم را برای پیگیری این موضوع انجام می‌دهیم. ما معتقدیم قانون باید مساله را بررسی کند و خودمان نمی‌توانیم پیشداوری کنیم.»

جرم بیرانوند باید در دادسرا ثابت شود
به هر حال با وجود ادعای بیرانوند و تکذیبیه وکیل او گفته می‌شود مشخص شدن جعلی بودن یا نبودن فایل صوتی منتشر شده به نام بیرانوند نقش زیادی در سرنوشت فصل آینده پرسپولیس دارد. عبدا... سمامی معاون کمیته اخلاق در مورد وضعیت آینده این دروازه‌بان می‌گوید: «این عمل جزو اعمال جرم محسوب می‌شود و تا زمانی که در دادسرا ثابت نشود کمیته اخلاق نمی‌تواند تصمیم گیری کند. دادسرای عمومی باید پرونده را بررسی کند و پس از آن کمیته اخلاق می‌تواند رای صادر کند.»

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top