درحالیکه پیشتر برخی منابع خبری از «احتمال حضور محمدرضا صادق در کرواسی به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران» خبر داده بودند، به نظر می رسد این اتفاق در سکوت خبری به وقوع پیوسته است.
 رئیس جمهور کرواسی که اخیراً به ایران سفر کرده، در دیدار با آیت الله هاشمی رفسنجانی ، از سفیر شدن محمدرضا صادق در کرواسی خبر داد.

آیت الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به شناختش از کشور کرواسی و همچنین سفرش در قبل از انقلاب به این کشور با ماشین و نماز خواندن در مسجد زاگرب، در مورد سفیر جدید ایران در کرواسی گفت: آقای صادق از همکاران خیلی قدیمی ماست و هنوز هم مشاور من هستند. امیدواریم بتواند روابط را خیلی محکم کند.

رئیس جمهور کرواسی نیز در پاسخ می گوید: مطمئنم اینطور خواهد بود و آقای صادق که استوارنامه خود را تحویل دادند، حتماً در این زمینه موفق خواهند بود.
 

خروج بی سروصدای «مشاور رسانه ای رئیس جمهور» از ایران/ «صادق» سفیر شد


فراز و فرود «صادق»

صادق مشاور رسانه ای رئیس جمهور در ایام انتخابات ریاست جمهوری 92، مسئول ستاد رسانه ی آیت الله هاشمی نیز بود و پس از آن، به خواست رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به ستاد روحانی پیوست.

او پس از انتخابات ریاست جمهوری، نقشی پررنگ در تشکیل دولت و فعالیت های رسانه ای و غیررسانه ای روحانی داشت، اما به نظر می رسید برخی حوادث و حضور چهره های غیرمرتبط و حتی زاویه دار با جریان اعتدال در دفتر رئیس جمهور و همچنین راس جریان رسانه ای دولت، باعث کمرنگ شدن وی و نهایتاً خروج بی سروصدای «صادق» از فعالیت های دولتی شد؛ تلاشی عجیب که توسط همان کسانی انجام شد که خود، به واسطه ی صادق به دولت راهیافته بودند.

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top