امیرحسین صادقی در گفت وگو با کاپ، درباره پست اینستاگرامی امروز خود و انتقادش از برنامه 90 بابت پاک کردن ستاره های روی پیراهن استقلال اظهار داشت: این موضوع را هم خودم و هم یکی از دوستانم متوجه شدیم و مشورت کردم و به این نتیجه رسیدم که درباره اش در صفحه خود مطلبی بنویسم. زیرا به نظر من استقلال در بیرون از ایران یک برند جهانی است. نفرات زیادی و افراد بزرگی تلاش کردند تا این دو ستاره روی پیراهن تیم برود حالا وقتی می بینم که در یک برنامه آن ستاره ها را از روی پیراهن استقلال پاک کرده اند وظیفه خودم می دانم تا به عادل فردوسی پور این موضوع را یادآوری کنم. عادل دوست صمیمی من است و شاید یادش رفته بوده آن ستاره ها را روی پیراهن استقلال بگذارد و شاید هم لوگویی که خود باشگاه استقلال طراحی کرده بدون ستاره است. با این حال معتقدم هیچ کسی نمی تواند ستاره های روی پیراهن استقلال را پاک کند و عادل عزیز هم فراموش کرده بود لوگوی درست را استفاده کند.

 

مدافع صبای قم در ادامه درباره اعدادی که طرفداران استقلال و پرسپولیس برای کری خواندن به رخ هم می کشند گفت: ابتدا باید بگویم شاید روزی پرسپولیس هم بتواند در آسیا قهرمانی بیاورد و ستاره کسب کند اما درباره عدد 4 معتقدم هیچ کسی 4 استقلال را نمی تواند کتمان کند. آقایان در یک بازی 4 گل زده اند و می گویند 4 مال ماست. در حالی که این مساله با عقل جور در نمی آید از فردا هر تیمی 4 یا 5 گل زد می آید و می گوید 4 و 5 متعلق به ماست. آنها اگر توانستند 4 دربی پشت سر هم را ببرند و استقلال را دوبله، سوبله، چوبله کنند آن وقت بگویند 4 متعقل به آنهاست. این  عدد پرسپولیسی ها را طی این سال ها خیلی آزار داده بود ولی مطمئن باشید که کسی حالا حالاها نمی تواند این عدد را مصادره کند.

 

وی درباره آخرین وضعیت خود و این موضوع که استقلالی ها تمایلی به بازگشت وی دارند یا نه، بیان داشت: فعلا در حال استراحت هستم و به مداوای مصدومیت دستم می پردازم. هفته آینده تمریناتم را شروع می کنم اما تا این لحظه هیچ کسی از استقلال سراغ من نیامده است. دوست دارم به این تیم برگردم. اولویتم استقلال است و بعد از آن هر تیمی که آقای دایی باشد دوست دارم در آن توپ بزنم. حقیقت این است که من دو سال قبل فصل ناموفقی را پشت سر گذاشتم و همان امیر حسین صادقی جام جهانی نبوده ام. به همین دلیل به آقای مظلومی حق می دادم که من را نخواهد. اما امسال خداراشکر کارنامه خوبی را در صبای قم از خودم برجا گذاشته ام و همان بازیکن جام جهانی شدم. ولی با این حال حتی در صفحات روزنامه ها هم درباره حضور من در استقلال بحثی وجود ندارد و برخی هر نامی را بر زبان می آورند به جز اسم من. 

 

صادقی در پایان گفت: من از دل وجانم استقلال را دوست دارم و دلم می خواهد برگردم. اما این خواستن باید دو طرفه باشد. شب گذشته حسین کعبی در برنامه 90 حرف خوبی زد. من به مدیر برنامه های کسی بی احترامی نمی کنم. اما در فوتبال ما دلال ها نقش زیادی دارند. سراغ من هم آمدند اما امیر حسین صادقی اگر روزی بخواهد از طریق دلال ها تیم پیدا  کند آن روز روز مرگش است.

دسته بندی داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top