به گزارش وکیل ملت ، علی اضغر جهانگیر ، طی احکام جداگانه ای سهراب سلیمانی(مدیر کل زندان های استان تهران) را به سمت سرپرست معاونت امنیتی و انتظامی سازمان زندان ها و مصطفی محبی را به عنوان مدیر کل جدید زندان های استان تهران منصوب کرد.
 
در بخشی از حکم سهراب سلیمانی آمده است: نظر به تجارب مفید و ارزشمند جنابعالی در طی سالیان خدمت در عرصه مسائل زندانبانی کشور به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت امنیتی و انتظامی منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و تحت توجهات حضرت ولیعصر(عج) و به کار گیری توان علمی و تجربی تمامی مدیران و همکاران، نقش موثری در حصول اهداف عالیه سازمان ایفا نمایید.
 
با انتصاب سهراب سلیمانی به عنوان سرپرست معاونت امنیتی و انتظامی، دکتر جهانگیر طی حکم دیگری مصطفی محبی را به عنوان مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان تهران منصوب نمود.
 
در حکم مدیرکل زندان های استان تهران آمده است: اصلاح و تربیت مجرمین و بزهکاران و فراهم ساختن بستر و زمینه لازم برای بازگشت سالم و شرافتمندانه آنان به آغوش خانواده و اجتماع همزمان با اجرای احکام قضایی از جمله اهداف مهم و بنیادی تاسیس سازمان است که دسترسی به آن مستلزم برنامه ریزی جامع و اصولی بر مبنای فرهنگ انسان ساز و تعالی بخش اسلام با بهره گیری از کلیه امکانات بالقوه موجود و نیز همکاری و هماهنگی همه جانبه با مسئولین محترم قضایی و اجرایی استان و جلب حمایت مادی و معنوی آنان خواهد بود.
 
مصطفی محبی پیش از این معاون قضائی دادستان تهران بود.

دسته بندی حقوقی ,
منبع خبر مهر
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top