با اینکه هنوز تا آغاز رسمی فصل نقل و انتقالات نزدیک به 20 روز باقی مانده اما باشگاه پرسپولیس به کمک برخی از عوامل بیرونی 2 خرید بزرگ را قطعی کرده است. علیرضا بیرانوند و وحید امیری که از مدتها پیش مورد توجه مسئولان و هواداران پرسپولیس قرار داشتند، تقریبا کارشان با سرخ ها به پایان رسیده است. حسین هدایتی عابر بانک پرسپولیسی ها نیز در این میان نقش ویژه ای بازی می کند و به گفته خودش قصد دارد بعد از این هم بمب های زیادی برای هواداران سرخ پایتخت منفجر کند. 

سرخپوشان همچنین دیروز با خالد شفیعی، مدافع فصل گذشته تراکتورسازی به توافق اولیه دست پیدا کردند تا اینکه تا حدود زیادی ترکیب پرسپولیس رویایی برانکو برای فصل بعد مشخص شود. حسین ماهینی و محمدحسین کنعانی زادگان نیز 2 بازیکن سرباز هستند که تا شروع فصل آینده به جمع شاگردان برانکو اضافه می شوند. تا اینجا تقریبا 5 بازیکن جدید به پرسپولیس نسبت به فصل گذشته اضافه می شوند. از طرفی اگر طارمی از سوی پرسپولیسی ها حفظ شود، می توان گفت خط جلوی سرخپوشان بدون تغییر در زمین به کارش ادامه می دهد. احمدزاده، مسلمان و عالیشاه قطعا مدنظر برانکو برای فصل بعد هستند و علیپور هم قراردادش را تمدید کرده است.

به نظر می رسد با این وضعیت سرخپوشان فقط به یک مدافع وسط دیگر و شاید یک دفاع چپ نیاز دارند تا ترکیب پرسپولیس کهکشانی شود. البته در خط حمله باید جانشینی برای بن سون نیز پیدا شود که در واقع در صورت جدایی طارمی این بازیکن جانشین آقای گل لیگ شود. 

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
منبع خبر کاپ
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

ﻳﺎﺳﺮ 6×4
|
7خرداد ماه 1395
0
0
ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺩﺍﺭﻥ ﺑﻪ ﺷﻌﻮﺭ ﻫﻮﺍﺩﺍﺭﻫﺎ ﺗﻮﻫﻴﻦ ﻣﻴﻜﻨﻦ.ﺍﺧﻪ ﺍﻳﻦ ﻛﺠﺎﺵ ﺭﻭﻳﺎﻳﻰ ﻫﺴﺖ?ﺷﻔﻴﻌﻰ ﻛﺠﺎ ﺑﻨﻜﺮ ﻛﺠﺎ.ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻣﺪﺍﻓﻊ ﺍﻳﻦ ﻓﺼﻞ ﺑﻨﻜﺮ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﺍﻭﻧﻮ ﻫﻢ ﻣﻴﺨﻮﺍﻥ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﻛﻨﻦ.ﻣﻂﻤﻌﻦ ﻫﺴﺘﻢ ﺍﻳﻦ ﻓﺼﻞ ﻫﻢ ﺩﻓﺎﻉ ﺗﻴﻢ ﺿﻌﻴﻔﺘﺮ ﻣﻴﺸﻪ ﻏﻴﺮ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﺧﻠﻴﻞ ﺯﺍﺩﻩ و ﺟﻠﺎﻝ ﺣﺴﻴﻨﻰ ﻭﺑﻮﺭﻋﻠﻰ ﻛﻨﺠﻰ ﺭﺍ بخرن

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top