وریا غفوری و سپس فرشید باقری؛ محتمل ترین بازیکنانی که استقلال تا اینجای فصل گفته می شود با آنها قرارداد داخلی بسته است. آبی ها البته منتظر برگزاری فینال جام حذفی هستند تا سپس رسما وارد بازار شوند. سوال اصلی اما این است که مدیران این تیم طبق لیست چه کسی دست به خرید چنین مهره هایی زده اند؟ مظلومی؟ منصوریان؟ اسکوچیچ؟ و یا حتی کرانچار؟

شواهد و قراین نشان می دهد اینگونه فعالیت طبق درخواست مظلومی صورت می گیرد و حتی اگر او فصل بعد جایی روی نیمکت استقلال نداشته باشد، اثراتش را گذاشته است. با فاکتور گرفتن از مقداد نجف نژاد، بقیه اعضای هیئت مدیره یا موافق ادامه حضور مظلومی هستند مثل جهانیان و مدیرعامل یا مثل معینی و کردنوری مخالفتی با ادامه حضور او ندارند.

 

علیرضا منصوریان همیشه جزو تحسین کنندگان نوع بازی فخرالدینی بوده است درست برعکس مظلومی که هنوز هم حسرت توپی را می خورد که این بازیکن در دقیقه پایانی دربی رفت با عجله ای بی دلیل از دست داد و دروازه استقلال باز شد. منصوریان رابطه خوبی با غفوری هم دارد ولی هرگز تلاش نمی کند یکی از سهمیه های لیگ برتری استقلال را با او بسوزاند درحالیکه مظلومی از همان نیم فصل به شراغ حمودی و غفوری رفته بود و فخرالدینی را نمی خواست اما چون موفق به خریدن یک مدافع راست نداشت مجبور شد شماره 34 را نگه دارد.

 

منصوریان در نفت ثابت کرده به تلفیق جوانی و تجربه در مرکز زمین علاقه ویژه ای دارد، ترکیب عزتی با مبعلی موید این موضوع است. استقلال در این فصل چوب نداشتن بازیساز را خورد و منصوریان به همین دلیل نام مبعلی را برای استقلال در دفترچه اش نوشت و البته آندو را تا در کنار چشمی، کمربند میانه زمین را ببندد.

مظلومی اما معتقد است مبعلی با توجه به سن و سالش دیگر به درد استقلال نمی خورد و یکی از مهمترین بازیکنان درخواستی اش کسی نبود جز فرشید باقری. هافبک دفاعی 24 ساله صبا که درست مثل روزبه چشمی در لیست استقلال قرار گرفت و گفته می شود مقدمات حضورش فراهم شده است.

محمدرضا خلعتبری رابطه خوبی با رحمتی دارد و بهتر از او با منصوریان. استقلال از طریق واسطه هایش با خلعتبری حرف زد ولی مظلومی از طریق پورحیدری برای مدیران استقلال پیغام فرستاد که خلعتبری فعلا! جزو اولویت های او نیست و دقیقا از همین زمان، دیگر کسی با خلعتبری تماس نگرفت و این بازیکن به همین دلیل باب مذاکره با گسترش فولاد را باز کرد.

امین منوچهری هم در این قاب قرار می گیرد؛ منصوریان خواهانش است ولی مظلومی می گوید با وجود علاقه به نوع بازی او، بهتر است استقلال در وهله اول به سراغ مهاجم دیگری برود که بهتر است هرچند درنهایت با توجه به ادامه حضور حیدری و یعقوب کریمی در استقلال و نیاز این تیم به یک مهاجم بلندقد و نبودن چنین بازیکنی در فوتبال ایران و عدم صدور مجوز هیئت مدیره برای خریدن بازیکن خارجی، منوچهری به استقلال خواهد آمد اما نه به این زودی ها بلکه احتمالا به عنوان سهمیه پنجم یا ششم لیگ برتی آبی ها.

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top