متن این نامه بدین شرح است:

ریاست معظم و هیات مدیره محترم 

استحضار دارید .اینجانبان  جمعی از کاراموزان پذیرفته شده در آزمون سال 93  به دلیل تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مشمول مصوبه  نقل و انتقال کاراموزان و وکلا شده و به تبع آن ایام کارآموزی را در شهر محل تحصیل خود گذراندیم .

با تکیه بر این مقرره و رویه  بود که با وجود اشتغال به تحصیل تصمیم گرفتیم دوره کاراموزی خود را شروع کنیم تا با اخذ درجه کارشناسی ارشد بطور  همزمان و در صورت موفقیت بتوانیم  پروانه وکالت   خود را اخذ نماییم  و با دانش و  اطلاعات بهتر  و تخصصی تر بتوانیم به جامعه و مردم خود خدمت کنیم .

اعضای محترم هیات مدیره   به خوبی واقف و آگاه هستند  که در این مقطع حجم مطالعات و پژوهش  قابل توجه است

  با این وصف ، کارآموزان ممکن است از شهر محل سکونت به محل تحصیل نقل مکان نموده اند و در همان شهر کارآموزی می نمایند این طرز تفکر که کارآموز می بایست به شهر محل اشتغال تغییر مکان بدهد علاوه بر مشکلات عدیده برای کارآموزانی که ۲/۳ ایام را در محل تحصیل گذرانده اند باعث می شود کارآموز ناچار به تردد در سه شهر شود -  اول : محل اقامت   

 دوم : محل تحصیل  سوم : محل اشتغال به کارآموزی و خلاصه تهیه سه مسکن وتغییر وکیل سرپرست و یافتن و پذیرفتن وکیل سرپرست و قس علیهذا . . .  یقیین دارد اعضای محترم هیات مدیره که فرزند دارند با اعماق وجود این مشکل را درک می کنند   .

 کانون وکلا مهد انصاف و عدالت است و هیات محترم مدیره برجسته ترین و نماد انصاف و عدالت هستند  . انتظار از منادیان عدالت این است که عنایت فرمایند دانشجوی کارشناسی ارشد که با  امید اشتغال در محل تحصیل و گذراندن و یادگیری در جبهه کارآموزی و علمی وارد این کسوت شده ،  نمی تواند با گذشت بخشی از کارآموزی محل اشتغال را ترک نماید . ضابطه در تمام وزارت خانه ها و موسسات و شرکت های خصوصی هم نسبت به آتی است از بزرگان نیست حقی که به رسمیت شناخته اند پس بگیرند . 

حال با همه این تفاسیر بعضی از اعضای جدید که وضعیت اسفناک کارآموزان را بخصوص در ایام نزدیک به امتحانات درک نموده و می دانند که ناخواسته کاراموزی  با وقفه چند ماهه مواجه شده است, درخواست رسیدگی مجدد مصوبه را سه هفته قبل مطرح نمودند تا مجددا در دستور کارقرارگرفته و به رای گذاشته شود. با توجه به حجم کار در روزهای آغازین فعالیت هیات مدیره جدید این مساله در دستور کار قرارنگرفت اما حال که اوضاع و امور به روال عادی خود بازگشته است, تقاضای طرح مجدد و رسیدگی فوری و شایسته را داریم . با تشکر

دسته بندی حقوقی , پیشنهاد سردبیر ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top