شاگردان کارلوس کی روش امروز با حضور در زمین پژوهشگاه نفت خود را برای دیدار دوستانه با مقدونیه آماده کردند. حاشیه تمرین امروز را در ادامه مشاهده می فرمایید.


* تمرین از ساعت 10:15 دقیقه آغاز شد و بازیکنان با یک دستگاه اتوبوس به زمین پژوهشگاه نفت آمدند.


* مطابق روزهای گذشته، کریم انصاریفرد، سردار آزمون و ملی پوشان تراکتورسازی، استقلال و ذوب آهن در این تمرین نیز غیبت داشتند.


* پیش از آغاز تمرین سه بازیکن تیم ملی، رحیم زهیوی، عزت الله پورقاز و میلاد محمدی با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آنها پاسخ داد.


* بازیکنان با حضور در تمرین ابتدا به بازی آقا وسط و کار با توپ پرداختند.


* اعضای کادرفنی به جز کارلوس کی روش که به همراه بازیکنان در تمرین حضور یافته بود، پیش از آغاز تمرین در زمین حضور یافتند و آیتم های مربوط به تمرین امروز را طراحی کردند.


* بازیکنان امروز لباس سفید، کادر فنی لباس زرد و گلرها با پیراهن قرمز تمرین کردند.


* زمانی که بازیکنان به صورت اختیاری خود را گرم می‌کردند در یک گوشه از زمین پژمان منتظری، احسان حاج صفی،‌مسعود شجاعی، علیرضا حقیقی،‌اشکان دژاگه، کنار هم به صحبت کردن پرداخته و در نیمه دیگری از زمین دستیاران کی‌روش در غیاب او جلسه سرپایی را برگزار کردند.


* کی‌روش امروز زودتر از سایر روزها خود را آماده کرده و با لباس همیشگی یعنی تیشرت مشکی و کلاه آبی رنگ به زمین آمده و جلسه‌ای را با لوسیانو و مارکار آقاجانیان برگزار کرد تا نحوه تمرین امروز مشخص شود. در همین بین میکو با تیموریان به صحبت پرداخت.


* ملی پوشان در ابتدای تمرین در سه گروه به بازی آقا وسط پرداختند و در گروهی که عزت اللهی، امیری، پورعلی گنجی، رضائیان، طارمی، بیرانوند، جهانبخش و کامیابی‌نیا بودند سروصدای زیادی به پا شده و رضائیان مدام جر زنی می‌کرد. همین موضوع باعث شده بود تا سایر هم گروهی‌هایش برای وی کری خوانی کرده و در یک صحنه حتی به شوخی هم او را کتک زدند. در این بین بیرانوند به شدت ضربه‌ای را به رضائیان وارد کرد که این موضوع واکنش جدی مدافع پرسپولیس را به همراه داشت. در یک تمرین دیگر و زمانی که طارمی پاس بدی را ارسال کرد رضائیان به کنایه به او گفت «اروپا» و منظورش این بود که بازیکنی که از تیم‌های اروپایی خواهان دارد چطور این گونه پاس می‌دهد. در یک صحنه دیگر نیز چند بازیکن با یکدیگر دچار اشتباه شدند که پور علی گنجی گفت برای کتک زدن فردی که اشتباه کرده است نظرسنجی کنید!


* در گوشه‌ای دیگر از زمین تیموریان به همراه میلاد محمدی و مهدی ترابی با یکدیگر به پاسکاری پرداخته و در گوشه‌ای دیگر از زمین حقیقی و میرزازاد با هم پاسکاری می‌کردند. در این بین منتظری و دژاگه همچنان با یکدیگر صحبت کرده و به این ترتیب ملی پوشان خود را آماده تمرین امروز کردند.


* با آغاز رسمی تمرین از ساعت 10 و 25 دقیقه دروازه‌بان‌ها برای انجام کارهای تخصصی دروازه‌بانی زیر نظر دن گاسپار جدا شده و زهیری و بوریا غفوری نیز به دلیل مصدومیت مانند روزهای گذشته زیر نظر پزشکان مشغول اقدامات درمانی شدند.


* امروز علیرضا جهانبخش بدون هیچ مشکلی در کنار سایر ملی پوشان به کارهای گروهی پرداخت. جهانبخش روز گذشته به خاطر مصدومیت جزیی تمرین نکرده بود.


* ملی پوشان با دویدن در عرض زمین تمرین امروز را رسما آغاز کرده و در دقایقی با دستور کار فنی یک بازی شبیه بازی کبدی در دستور کار قرار گرفته و بازیکنان در 4 گروه به این بازی مشغول شدند.

 

* پرواز چند هلی کوپتر بر فراز تمرین امروز جالب توجه بود و این موضوع نگاه ها را به خود جلب کرده بود.

 

* با توجه به تعطیلی رسانه‌ها در  روز پنجشنبه حضور کمرنگ خبرنگاران و عکاسان و همچنین تماشاگران قابل توجه بود ضمن اینکه امروز نیز علی نظرمحمدی مربی سابق داماش مانند روزهای گذشته در تمرین حضور پیدا کرد. مهدی حسینی نسب مربی سابق راه‌آهن نیز امروز نظرمحمدی را همراهی می‌کرد.

 

* ملی پوشان پس از دقایقی تنفس از ساعت 10 و 40 دقیقه کار با توپ را آغاز کرده و به پاسکاری، استارت‌های کوتاه و بلند در بین موانع و بازی آقا وسط مشغول شدند که این تمرین زیر نظر دستیاران کی‌روش برگزار شد و خود کی‌روش نیز دقایقی را با دکتر خانلری به صحبت پرداخت.

 

* زمانی که بازیکنان برای  نوشیدن آب به کنار زمین آمدند و افشین پیروانی مدیر تیم ملی رفته و با او به سلام و احوالپرسی پرداختند.

 

* با آغاز فوتبال درون گروهی از ساعت 10 و 50 دقیقه آندو تیموریان نیز به همراه زهیوی از سایر بازیکنان جدا شده و زیر نظر دکتر دیه گو مشغول تمرین شدند. ضمن اینکه غفوری نیز همچنان به کارهای درمانی می‌پرداخت.

 

* در ادامه تمرین امروز بازیکنان به دو تیم آبی و قرمز تقسیم شد و فوتبال درون گروهی 10 به 10 را آغاز کردند که در این بین دژاگه با پوشیدن پیراهن سفید از سایر بازیکنان متمایز بوده و وظیفه حمایت از تیم حمله کننده را برعهده داشت. البته به نظر تیم قرمز با حضور بازیکنانی مانند حاج صفی،‌جهانبخش،‌عزت اللهی ،‌طارمی ، پورعلی گنجی، کامیابی نیا، منتظری، رضائیان و بیرانوند تیم اصلی مدنظر کی‌روش بود. این فوتبال با جدیت خاصی برگزار شد هرچند که بازیکنان وظیفه داشتند با کمترین ضربه توپ را پاس بدهند با این حال کوچک بودن زمین از حد استاندارد کمی کار را با مشکل مواجه کرده.

 

* این تمرین زیر نظر کی‌روش برگزار می‌شد و این مربی با آرامش خاصی امروز در مرکز زمین عملکرد بازیکنان را زیر نظر داشت.

 

* آخرین روز دور اول تمرینات فردا ساعت 10 و 15 دقیقه برگزار می‌شود و شنبه تمرین ملی پوشان فوتبال ایران تعطیل است.

 

فارس

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top