فریدون معینی در خصوص اینکه گفته می‌شود به فرهاد مجیدی پیشنهاد داده شده است تا مربیگری را از تیم‌های پایه آغاز کند، تصریح کرد:‌هفته گذشته فرهاد مجیدی به همراه برادرش فرزاد در فدراسیون فوتبال حاضر شدند و با محصص صحبت‌هایی داشتند. من هم شنیده‌ام که محصص پیشنهاد داده تا او مربیگری را از تیم‌های پایه آغاز کند و این موضوع در حد یک توصیه و پیشنهاد بوده است.

وی در مورد اینکه نظرش در این باره چیست، گفت: به هر حال ما نه تنها به فرهاد مجیدی بلکه به تمام بازیکنانی که دوران بازیکنی خود را کنار گذاشته‌اند و قصد دارند به عرصه مربیگری وارد شوند، توصیه می‌کنیم که از تیم‌های پایه کار خود را آغاز کنند چرا که این موضوع می‌تواند به آنها کمک شایانی بکند. شما نگاه کنید دنیس برکمپ در هلند از همان تیم‌های پایه آغاز کرد و این موضوع می‌تواند بسیار موثر باشد.

عضو کمیته جوانان فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: به هر حال اینکه انگیزه فرهاد مجیدی برای مربیگری بسیار زیاد است می‌تواند به او کمک کند. آنها می‌توانند آینده مربیگری ایران را تأمین کنند و در آینده تأثیرگذار باشند. اینکه کسی انگیزه و تلاش برای رسیدن به موفقیتی را داشته باشد بسیار خوب است و اینگونه افراد مستعد کسب موفقیت هستند.

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top