بهرام افشارزاده با انتشار یادداشتی پیش از سفر استقلال به خرمشهر با بازیکنان این تیم حرف زده است. متن این یادداشت که در سایت باشگاه استقلال منتشر شده، به  شرح زیر است:

«لحظه موعود فرا رسید. یکشنبه سرنوشت. زمانی برای چیدن میوه شیرین قهرمانی از آخرین شاخه درخت جام حذفی. فردا زمان برداشت محصول کوشش‌های دو ساله مجموعه استقلال بزرگ است. زمانی است که اسطوره‌های فقید آبی، چشم به شما دوخته‌اند و نگاه میلیون‌ها هوادار استقلال به شماست. مطمئنم فردا ناصر حجازی، غلامحسین مظلومی، علی دانایی‌فرد، رضا احدی و... همه آنها که نام بزرگ‌شان با استقلال عجین شد و امروز کنار ما نیستند، از آن بالاها شما را تشویق می‌کنند.

پسران آبی، مردانه بجنگید که شما میراث‌دار استقلال بزرگید. تیمی ریشه‌دار در فوتبال ایران و آسیا. غول خفته قاره کهن، فردا دوباره بیدار می‌شود تا خبر قهرمانی‌اش در سراسر قاره پهناور بپیچد. فردا روزی بزرگ است. روز نبرد. روز سرنوشت. فردا روزی است که هواداران، این سرمایه‌های جاودانه باشگاه که فصل سختی را با شما پشت سر گذاشتند، برای زدودن غبار خستگی یکساله، برای حسن ختام این فصل استقلال و برای سربلندی شما و تیم‌شان، چشم به خرمشهر دوخته‌اند. شهری که برای دلیرمردان و زنان این مرز و بوم، خاطره‌ای از پای‌مردی، مقاومت و عشق به نام و خاک میهن برجای گذاشته است. خرمشهر فردا باید عرصه دلاوری شما باشد.

یکشنبه، نهم خردادماه 1395 زمانی است که باید دست در دست هم، حق استقلال را از فوتبال بگیریم. زمانی که از هوادار و بازیکن و مربی گرفته، تا اسطوره‌های بزرگ باشگاه و پیشکسوتان ارجمند و کارکنان زحمتکش مجموعه ورزشی استقلال، تنها به یک چیز می‌اندیشند؛ قهرمانی استقلال. چه خجسته روزی است آن هنگام که برگ زرین دیگری بر کتاب قطور افتخارات استقلال بیافزاییم.

چه فرخنده زمانی است که تلألو دو ستاره استقلال از افق جنوب، آسمان آبی فوتبال ایران را درخشان‌تر از گذشته کند. شما فردا میراث‌دار بزرگ‌مردانی هستید که برای استقلال و فوتبال ایران افتخار آفریدند و ستاره‌های پرافتخار آبی از پرتو وجود آن دلیران اینچنین درخشانند. فردا 70 سال قدمت استقلال در وجود شما خلاصه می‌شود تا برای این فرزند پرافتخار فوتبال ایران، بازهم افتخارآفرینی کنید.

شک نکنید به تک تک شما ایمان داریم. به توانایی پسران خوب استقلال. به شما که همیشه تا پای جان برای سربلندی آبی‌ترین تیم دنیا، جنگیدید و حماسه این قهرمانی هم به تاریخ 70 ساله باشگاه بزرگ استقلال می‌پیوندد. حماسه‌ای که فردا در خرمشهر، در خوزستان، در خانه دوم استقلال خلق می‌شود. حالا هنگامی است که پس از قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ برتر، جام حذفی هم با دستان شما به خانواده بزرگ استقلال برسد. فردا آبی‌های خونگرم خوزستان، با چهره‌های نیم‎سوخته از هرم آفتاب جنوب و با شور و حرارتی بی‌بدیل شما را تنها نخواهند گذاشت. پس دست در دست یکدیگر، با همه وجود، با روحیه همیشه جنگنده خود از نام بزرگ استقلال دفاع کنید. میراث‌داران استقلال بزرگ، خدا پشت و پناهتان.

فردا روز شماست، روز نبرد، روز سرنوشت، روز قهرمانی است. فردا روز استقلال بزرگ ایران است.

با امید به قهرمانی
بهرام افشارزاده
سرپرست باشگاه استقلال».

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
منبع خبر ایلنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top