گل می‌گویند و گل می‌شنوند. صحبت از همه چیز هست جز فوتبال. صحبت از متل قو و رستوران جدید عابدزاده تا جشن تولدهای عابدزاده. جالب اینکه در این حرف‌ها و خنده‌ها عابدزاده حواسش به همه چیز هست. اینکه حسین محمدی شکلات برندارد و نخورد چون انگار علاقه‌ای به چاقی ندارد. نه دوست دارد خودش چاق شود و نه دوست دارد دوستانش چاق باشند.

بعد از این صحبت‌ها و شوخی‌ها، همه با هم عکس یادگاری می‌گیرند. وقتی عکس گرفتن‌ها هم تمام شد، عابدزاده بلند می‌شود که برود چون پسرش عجله داشت و می‌خواست زودتر بروند. در این لحظه حسین محمدی از عابدزاده می‌خواهد بنشیند تا مصاحبه کند. عابدزاده می‌گوید که مدت‌هاست مصاحبه نکرده و دوست ندارد مصاحبه کند اما محمدی می‌خواهد با ایران ورزشی که مورد اعتماد است، صحبت کند. در نهایت عابدزاده می‌نشیند تا به سوالات‌مان جواب بدهد.

قبل از هر چیزی از فوتبال و دروازه‌بان‌های لیگ برتری می‌پرسم. اینکه عملکرد دروازه‌بان‌ها را چطور می‌بیند و کدام را بیشتر قبول دارد اما عقاب آسیا که سال‌ها دروازه‌بان تیم ملی بود، ترجیح می‌دهد در مورد این مساله حرف نزد و خیلی زود برای آن بهانه می‌آورد: «من خیلی وقت است که فوتبال نمی‌بینم. خیلی وقت است که در مورد فوتبال هم حرف نمی‌زنم و نزدم. الان هم نمی‌توانم در مورد دروازه‌بان‌ها و فوتبال صحبت کنم.»


به عابدزاده می‌گویم چرا نمی‌خواهد صحبت کند؟ همین چند وقت پیش به برنامه خندوانه رفته بود و در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد که او در جواب گفت: «من هیچ مصاحبه‌ای در این مدت نداشتم. همین برنامه خندوانه هم که رفتم به خاطر این بود که 5 سال زنگ می‌زدند که به این برنامه بروم. در نهایت محمد رجبی (نزدیک‌ترین دوست عابدزاده که در آنجا حضور دارد) گفت که بروم. من هم رفتم. آنجا هم در مورد فوتبال صحبت نکردم چون خیلی وقت است پیگیر نیستم.»


با این صحبت‌ها، دیگر چاره‌ای نیست جز اینکه به سراغ جشن تولدش برویم. اینکه علی دایی او را سورپرایز کرد. این مساله عابدزاده را خوشحال می‌کند و لبخند به لبش می‌آورد: «بله، در مورد تولد صحبت کنیم. اول باید بگویم که من دوم و چهارم خرداد 2 جشن تولد دیگر داشتم که خانواده‌ام برایم گرفتند. بعد از آن هم علی دایی سورپرایزم کرد و برایم جشن تولد گرفت که سومی‌اش بود. من اصلا نمی‌دانستم چه خبر است. به من گفتند به آنجا بروم که یک دفعه توی پله‌ها دیدم که حدود 30 عکاس روی من ریختند و دارند از من عکس می‌گیرند. بعد هم رفتم تو دیدم که علی دایی برایم جشن تولد گرفته. خیلی‌ها بودند. کریم باقری و خیلی‌های دیگر. واقعا خوشحال شدم. خیلی سورپرایز شدم.»


جشن تولدی که علی دایی برای عابدزاده گرفته بود حرف و حدیث‌های زیادی به دنبال داشت. مثلا عده‌ای می‌گویند چطور علی دایی بعد از سال‌ها یادش افتاده تولد عابدزاده است و برایش جشن تولد گرفت. این سوال شاید در ذهن خیلی‌ها بود. این سوال را از عابدزاده می‌پرسم اما انگار از آن خوشش نمی‌آید و ترجیح می‌دهد به مصاحبه ادامه ندهد: «می‌دانستم می‌خواهید سوال حاشیه‌ای بپرسید.... اینکه چرا علی دایی جشن تولد گرفته و حرف و حدیث می‌شود یعنی چه؟ حتما دلیل داشت....»


در همین حین امیر عابدزاده که تمام این مدت ساکت بود، سکوتش را می‌شکند و می‌گوید: «پدرم اصلا دوست ندارد در مورد مسائل حاشیه‌ای صحبت کند.»
با این صحبت‌ها احمدرضا عابدزاده بلند می‌شود و می‌رود. حسین محمدی هم تا جلوی در همراهی‌اش می‌کند تا او را بدرقه کند اما بعد از آن می‌آید و می‌گوید که عابدزاده و علی دایی چون بعد از سال‌ها ارتباطشان دوباره دوستانه شده، دوست ندارند در مورد این اتفاق حرف بزنند: «جشن تولد عابدزاده که بودیم یک خبرنگار آمد و از علی دایی چنین سوالی پرسید که دایی هم ناراحت شد و گفت نمی‌خواهد صحبت کند.

بعد از آن هم نه عابدزاده و نه علی دایی با هیچ خبرنگاری صحبت نکردند. به هر حال وقتی این 2 دوست بعد از سال‌ها رابطه‌شان دوستانه شده، دوست ندارند اتفاقی بیفتد که این رابطه خراب شود. به همین خاطر ترجیح می‌دهند در مورد این مساله صحبت نکنند. عابدزاده هم الان همین کار را کرد. او خیلی وقت است مصاحبه نمی‌کند که در مورد مسائل اینچنینی حرف نزند. به خاطر همین هم بهتر است هیچ خبرنگاری در مورد این مسائل از آنها سوال نکند چون به آن جواب نمی‌دهند که فکر می‌کنم کار خوبی است چون می‌خواهند گذشته‌ها را فراموش کنند.»


جالب اینکه انگار هر 2 طرف فکر می‌کنند رسانه‌ها باعث شدند رابطه آنها خراب شود چون حرف‌هایشان را آنطور که باید و شاید انعکاس ندادند. به خاطر همین هم ظاهرا الان نمی‌خواهند در مورد همدیگر صحبت کنند که مبادا اشتباه رسانه‌ها باعث شود این رابطه خراب شود اما آیا آنها حرفی در مورد همدیگر نزدند و رسانه‌ها از خودشان نوشتند؟!


علی دایی سرمربی صبا می‌ماند
به احتمال فراوان علی دایی فصل آینده هم سرمربیگری صبا را بر عهده خواهد داشت. پس از آنکه استانداری قم قصد خصوصی‌سازی باشگاه صبا را در پایان فصل 95ـ94 داشت، چند سرمایه‌گذار برای این کار متقاضی شدند که یکی از آنها یک شرکت تجاری از دوستان علی دایی بود. ظاهرا استانداری قم به این نتیجه رسیده که صبا را به دوستان علی دایی واگذار کند و این موضوع دیروز جدی‌تر از همیشه مطرح شده است. از سوی دیگر به دلیل اینکه یکی از شروط اصلی این خریداران ادامه حضور دایی در صبا است، احتمال دارد این مربی فصل آینده را نیز همانند لیگ پانزدهم در جمع قمی‌ها سپری کند.

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top