به گزارش وکیل ملت ، در ادامه جلسه علنی امروز مجلس کاندیداهای دبیري هیات رییسه از تریبون اعلام شدند.
 
غلامرضا کاتب، احمد امیرآبادی، سیدناصر موسوی لارگانی، عباس پاپی زاده، امیرحسین قاضی زاده و اکبر رنجبرزاده از سوی فراکسیون ولایت و عبدالکریم حسین زاده، سهیلا جلودار زاده، سبحانی‌فر، وکیلی، یوسف نژاد و علیرضا رحیمی از سوی فراکسیون امید براي حضور در اين جايگاه به صحن مجلس معرفی شدند.
 
بعد از اعلام آراء اخذ شده از نمایندگان، از میان  275 رای اخذ شده از سوی نمایندگان، کاتب با 146 راي، قاضي زاده با 146، اکبرزاده با 140 راي،يوسف نژاد با 135 راي، اميرآبادي با 128 راي، وکيلي با 124 راي به عنوان دبيران هيات رئيسه انتخاب شدند.
 
اما رحيمي با 122 راي، موسوي لارگاني با 121 راي، پاپي زاده با 110 راي و جلودارزاده با 107 راي و حسين زاده با 106 و سبحاني فر با 105 راي از حضور در جايگاه هيات رئيسه بازماندند.
 
گفتنی است در جلسه رای گیری برای هیات رییسه موقت که روز یکشنبه برگزار شده بود غلامرضا کاتب با 161 راي، اميرحسين قاضي زاده با 146 راي، اکبر رنجبرزاده با 138 راي، عبدالکريم حسين زاده با 137 راي، ناصر موسوي لارگاني با 131 راي و مهدي اميرآبادي با 130 راي دبيران هيات رئيسه موقت شده بودند. که براساس این آراء سهم فراکسیون ولایت و امید در کرسی های دبیری هیات رییسه موقت 5 بر یک بود چه آنکه به جز حسین زاده بقیه اعضا از سوی فراکسیون منتسب به اصولگرایان به صحن مجلس معرفی شده بودند.

دسته بندی خبر روز ,
منبع خبر روز نو
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top