به گزارش وکیل ملت فاطمه سعیدی در خصوص رقابت محمدرضا عارف با علی لاریجانی بر سر ریاست مجلس دهم گفت: آقای عارف اقدام بسیار ارزنده ای انجام داد و وقتی گرد و غبارها و حواشی انتخاب رئیس مجلس فروبنشیند بهتر می توان به میزان اثرگذاری کاندیداتوری ایشان برای ریاست مجلس پی برد.

وی با بیان اینکه عارف، فراکسیون امید را غربال کرد گفت: نفس کاندیداتوری آقای عارف باعث شد تا بسیاری از ابهامات پیشین روشن شود. با این اقدام ما امروز به جامعه و بدنه هوادار اصلاحات با سربلندی اعلام می کنیم پس از دوازده سال حاکمیت یکپارچه اصولگرایان در خانه ملت حالا ظرفیت و توانایی جریان اصلاحات در مجلس به میزانی است که نه تنها نمی توانند آن را نادیده بگیرند بلکه برای هر طرح، لایحه و تصمیمی در مجلس باید راه تعامل با این جریان ریشه دار را در پیش گیرند.

این نماینده اصلاح طلب مجلس ادامه داد: اقدام عارف پاسخی به انتظار مردم بود؛ دوستان و نمایندگانی که از روز انتخاب رئیس تا کنون با ایشان دیدار و جلسه داشته‌اند تصدیق می کنند آقای عارف ذره ای کدورت و ناراحتی ندارد و اتفاقا از عمل به انتظار مردم بسیار خرسند است.

سعیدی در خصوص ائتلاف امید نیز گفت: ما اعتقاد نداریم موضوع ریاست مجلس و رقابت آقایان لاریجانی و عارف کمترین خدشه‌ای به ائتلاف امید وارد کرده باشد. این ائتلاف در موضوعاتی که محور تشکیل آن بود همچنان با قدرت فعالیت خواهد کرد.

وی در پایان تصریح کرد: هر دو کاندیدای ریاست از حامیان دولت هستند و مخالفان دولت و آنها که در طول سه سال گذشته بیشترین سنگ اندازی را در مسیر دولت انجام دادند حالا به قدری در اقلیت هستند که حتی نمی توانند کاندیدایی مستقل برای ریاست مجلس معرفی کنند و این اتفاق مبارکی است.

منبع خبر ایسنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top