روزنامه کیهان: خواننده‌ای که طی سال‌های اخیر بارها در شبکه‌های بهایی-صهیونیستی همچون من و تو، بی‌بی سی فارسی و صدای آمریکا حضور یافته بود و با عناصر بهایی و فاسد این شبکه‌ها عکس یادگاری گرفته بود، احتمالا در ماه مبارک رمضان از صداوسیما پخش خواهد شد!

سیدفضل‌الله شریعت پناهی مدیر شبکه یک روز گذشته گفت: با توجه به صحبت‌های انجام گرفته، ماه رمضان امسال صدای ربنای استاد شجریان هنگام افطار از تلویزیون پخش می‌شود.

این مدیر البته در گفت وگوی دیگری عنوان کرد: دوستان در یکی از سایت‌های خبری با من تماس گرفتند و مصاحبه‌ای انجام شد ولی در تنظیم آن کم لطفی کرده‌اند.من نگفته بودم که قطعا ربنای ایشان از تلویزیون پخش می‌شود، بلکه گفته بودم که این مورد منوط به نظر معاون جدید سیماست و در این باره باید ایشان به این جمع‌بندی و قطعیت برسند.

این مطالب مدیر شبکه یک درحالی صورت گرفته که شجریان به خاطر تعامل بنگاه‌های سخن پراکنی وابسته به انگلیس و آمریکا و طرح حرف‌های ضدایرانی در مصاحبه با رسانه‌های این سرویس‌های جاسوسی، حتی از برگزاری کنسرت در داخل کشور هم محروم است.

ضمن اینکه این خواننده، پیش از این اعلام کرده بود که همه رسانه‌های جهان به جز صداوسیما، می‌توانند صدای او را پخش کنند!

منبع خبر برترین ها
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 5

جعفر
|
11خرداد ماه 1395
0
0
آرامش دو گیتی مرهون این دو حرف است
با دوستان مروت با دشمنان مدارا
احمد
|
11خرداد ماه 1395
0
0
آقا همه چیز رو باهم قاطی نکنید لطفا.صدای یه شخص چه مشکل و فتنه ای می تونه ایجاد کند؟
مجید
|
11خرداد ماه 1395
0
0
چند سالیه که بجای صدای شجریان برخی از پیش خوانی های تقلیدی و نا متعارف از بلندگوهای مساجد به هنگام افطار پخش میشه که دم افطاری مغز معده ی هر شنونده ای رو میسوزنه ...دمت گرم یهان همینجوری که ادامه بدی رکورد دین گریزی رو هم همانند سیاست گریزی خواهی ربود
اميرعلي
|
12خرداد ماه 1395
0
0
كسي به مملكت خود خيانت ميكند صدايش را هم ببرد در همان كشور تا بلكه در ايم گذران عمر براي او دوايي شود. آقاياني كه مي گويند چه اشكالي دارد، اگر يك نفر سطل اشغال درب منزل همين آقايان مصلحت انديش را كج كنند، ماامور مي گذارند كه ديگر در آن محله نيايد. يك نفر به مملكت خود خيانت ميكند و شرف ايراني بودن خود را مي فروشد. صداي ربنايش را هم ببرد در آنجا كه براي جان گرفتن بت هاي چوبي خود روزه مي گيرند، ژخش كند.
علی
|
12خرداد ماه 1395
0
0
آثار استاد شجریان چندی پیش بروال عادی خصوصا در صدای جمهوری اسلامی ایران پخش میشد .نهایتا استاد مخالفت خودرا نسبت به پخش در صدا وسیما ابلاغ کردند و اجرا شد .در حقیقت بخش عظیمی از مردممان که تنها از طریق صداسیما به آثار ایشان دسترسی مییافته اند محروم شدهاند که میبایست استاد به ای مورد توجه ویژه داشته باشند.استاد بنا به اظهار خودشان در بی بی سی بواسطه ادای دین به پدر مرحومشان در اوایل انقلاب ربنا واذان و مناجات را با استفاده از امکانات صدای جمهوری اسلامی تولید و بقول ایشان اینها (صداوسیما)دارند پخش مینمایند.این رفتار ها یقینا زیبنده هنرمندی که میتواند در زمره سرمای های ملی محسوب شود نمیباشد

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top