علی مطهری نایب رئیس دوم مجلس دهم عنوان کرد: انتخابات امروز هیئت رئیسه یک رقابت سالم و عادلانه بود و با چنین ترکیب هیئت رئیسه، امیدواریم توفیق خدمت به مردم را پیدا کنیم.

وی درباره وزن کشی جناح های اصلاح طلب و اصولگرا در مجلس افزود: دسته بندی نماینده‌ها به این دو جناح خیلی کار درستی نیست و مهم اعتدال و رفتار اسلامی است که قریب به اتفاق نماینده‌‌ها همگی از این خصلت برخوردار هستند.

مطهری جلسات دیروز فراکسیون امید را درخصوص انتخابش بعنوان نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی تأثیرگذار دانست و اظهار داشت: بحث در جلسات دیروز فراکسیون امید مبنی بر این بود که آیا فرد جدیدی برای رقابت اعلام شود یا خیر و نتیجه به همین شکلی شد که امروز مشاهده کردید و بطور حتم اتحاد اعضای فراکسیون و جلسات، تأثیرات خوبی به همراه داشته است.

نایب رئیس دوم مجلس دهم درخصوص کمیسیون‌هایی که بیشترین متقاضی را دارند افزود: کمیسیون های سیاست خارجه و امنیت ملی، برنامه و بودجه و انرژی معمولا بیشترین داوطلبین را دارد. 

وی درخصوص اولویت‌های مهم نمایندگان در مجلس دهم گفت: طرح‌‌ها و لوایح باقیمانده از مجلس نهم باید در دستور کار قرار گیرد و معیشت و اقتصاد مردم در اولویت کار باشد و همچنین به حقوق ملت و سایر مسائل فرهنگی توجه ویژه‌ای شود.

مطهری درباره شوخی امروز علی لاریجانی گفت: ما در حال عکس گرفتن بودیم و شوخی او را متوجه نشدم ولی بعدا به من گفتند متوجه شدم که همچین جمله‌ای گفتند. 

گفتنی است امروز علی لاریجانی بعد از اینکه علی مطهری به عنوان نایب رئیس دوم مجلس انتخاب شد و در حال عگس گرفتن بود خطاب به وی گفت: آقای مطهری من نگران حالتون هستم بفرمایید بنشینید جواب همشیرتون رو نمی‌دونیم چی بدیم؟!

باشگاه خبرنگاران جوان

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top