علی جباری درخصوص شایعه برکناری مظلومی از استقلال اظهار داشت: کار درستی نیست پرویز مظلومی برای استقلال زحمت کشیده و تیم را از لحاظ میانگین سنی بسیار جوان کرده است. او باید بماند در استقلال و در سال دوم برنامه اش را پیاده کند.

وی ادامه داد: مشکلات در استقلال بسیار است و کارها به خوبی پیش نمی رود. شما نگاه کنید عنایت اتشی از قدیمیهای استقلال بود که امسال بعنوان یکی از مدیران به باشگاه آمد. مشکلاتی برایش بوجود آمد که در کمتر از سه ماه از باشگاه جدا شد. 

رئیس کمیته پیشکسوتان استقلال همچنین تصریح کرد: هیات مدیره استقلال هیچکدام با یکدیگر هماهنگ نیستند. بیشتر از اینکه مشکلات تیم را حل کنند در رسانه ها در حال مصاحبه کردن هستند اما نباید اتفاقات را در رسانه ها عنوان کنند. بلکه بیشتر باید در جلساتی که بین خودشان وجود دارد موانع را حل کنند. من چند بار در جلسه هیئت مدیره حضور داشتم. باید اعتراف کنم در هیئت مدیره هر کس بیشتر فریاد بزند کارش را پیش می برد. بازیکن باید با نظر سرمربی انتخاب شود اما در اینجا اعضا شب می خوابند صبح یک تصمیم جدید می گیرند. اینگونه نمی شود که هرکس با هرکس رفیق است پیشنهادش را به تیم بدهد.

جباری افزود: هیئت مدیره ای که نمی تواند اسپانسر بگیرد و بیشتر به فکر بازیکن و مصاحبه کردن باشد چه سودی برای باشگاه دارد. درگذشته کمیته فنی تشکیل می شد و در آنجا از بازیکنان مختلفی که به باشگاه پیشنهاد می شد و بهترینها را جذب می کردند اما اکنون اینگونه نیست. 

جباری در پایان گفت: امیدوارم هر چه زودتر مشکلات حل شود و استقلال فصل بعد بیشتر از این ضرر نکند.

دسته بندی داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top