منصوریان که با زیر و بم باشگاه به خوبی آشنا است و از طرفی در جریان برخی امور قرار دارد، مربیگری آبی‌ها را تنها در شرایطی می‌پذیرد که خواسته‌هایش تامین شود. اولین موضوعی که او به آن تاکید دارد این است که در انتخاب بازیکنان هیچ کس دخالت نکند.


 هیچ کسی یعنی حتی برخی بازیکنان بزرگ که می‌شنیدیم علنا بازیکن می‌آورند در همان حیطه کاری خود حرکت کرده و به قول معروف پا را فراتر از محدوده وظایف نگذارند.  مساله دیگری که منصوریان به آن تاکید دارد یکدست شدن سکوها است. او حتی پیشنهاد برخی تغییرات در کانون هواداران را هم داده تا سکوهای استقلال فقط و فقط برای یاری رساندن به تیم حرکت کنند نه اینکه برخی ساز خود را بزنند و حتی درنشست‌های خصوصی و شبانه شرکت کنند. 

از طرفی منصوریان دوست ندارد هیچ کس درجریان فصل در کارش دخالت کند و خواستار تغییراتی در برخی پست‌های باشگاه است.  این درخواست بی‌ارتباط با همان جریان‌هایی نیست که مظلومی از آن پرده برداشته و در برنامه نود به آن اشاره کرده است.  حال باید دید که شرط‌های او آیا پذیرفته می‌شود یا خیر. منصوریان با قاطعیت به دنبال اجرای این برنامه‌ها است و شاید کلید موفقیتش هم همین باشد. 

همه این شروط را در حالی می‌شنویم که منصوریان درباره لیست جدید خود نیز به باشگاه توصیه‌هایی کرده و حتی خواستار این شده که خودش بازیکنان را بیاورد اما مذاکره‌کننده‌ها با او مخالفت کرده‌اند و گفته‌اند لیست را بده تا خودمان بازیکن بگیریم. البته حرف غلطی هم نیست و باشگاه باید بازیکنان را جذب کند.
 

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top