عليرضا منصوريان گزينه جدي هدايت استقلال در صورت كنار گذاشتن پرويز مظلومي است و اين احتمال وجود دارد با آبی پوش شدن او، چند تن از شاگردان سابقش در تيم نفت هم استقلالی شوند. مهدي شيري يكي از اين بازيكنان است كه جزو مهره‌هاي مورد اعتماد و تاثيرگذار علي‌منصور طي دو سال گذشته در نفت به حساب مي‌آيد. شيري كه مي‌گويد تكليفم تا هفته آينده مشخص مي‌شود از علاقه‌اش به ادامه شاگردي منصوريان حرف به ميان مي‌آورد.

از كلاس‌هاي مربيگري چه خبر؟
چند روزي است در اين كلاس‌ها شركت مي‌كنم چون جدا از علاقه به كار مربيگري معتقدم اين مساله به بهتر شدن هرچه بهتر فوتبالم كمك مي‌كند.
اين روزها حسابي سر تو شلوغ است. مذاكره با گسترش، پيكان، سايپا و…. كار را به كجا رساندي؟‌
بله مذاكراتي را با اين تيم‌ها و چند تيم بزرگ ديگر پايتخت داشتم و منتظر هستم تا با مشخص شدن اوضاع تيم‌ها و بررسي شرايط بهترين تصميم را بگيرم.
حتما مي‌داني كه از عليرضا منصوريان به عنوان گزينه جدي هدايت استقلال نام برده مي‌شود. تو يكي از بهترين‌هاي علي‌منصور بودي كه چند وقتي هم هست حرف از آبي‌پوش شدن تو در ميان است. فكر مي‌كني با آمدن منصوريان به استقلال بپيوندي؟‌
به هرحال بازي در يكي از دو تيم استقلال و پرسپوليس كه تيم‌هاي پرطرفدار كشورمان هستند را هر بازيكني دوست دارد. من هم از اين قاعده مستثني نيستم.
تو رابطه خوبي با علي‌منصور داري. چقدر فكر مي‌كني با او به استقلال برسي؟
صحبتي با علي آقا در اين زمينه انجام ندادم. من تجربه كار با منصوريان را از تيم ملي دارم و بعد هم چند سال خوب را با هم در نفت تجربه كرديم. كار با اين مربي را دوست دارم و از اينكه دوباره بتوانم بازيكن او شوم، استقبال مي‌كنم.
با توجه به شرايط استقلال و اينكه هواداران از اين تيم قهرماني مي‌خواهند به نظرت منصوريان به دنبال جذب ستاره‌ها مي‌رود يا دوباره مثل نفت كار با بازيكنان جوان و بي‌حاشيه را در دستور كار خودش قرار مي‌دهد؟
منصوريان نشان داده كار با جوانان را به خوبي بلد است و قطعا با رفتنش به استقلال اين تيم را جوان خواهد كرد. با اين حال استقلال در شرايطي است كه جام از دست داده و هواداران آن ناراحت هستند. احتمال دارد او براي دلجويي از هواداران و داشتن روزهاي موفق در استقلال تغيير رويه دهد و اين‌بار به جاي كار با بازيكنان جوان با ستاره‌ها كار كند.
راستي پيشنهاد تركيه تو به كجا رسيد؟
هنوز هم در حال مذاكره هستيم و قرار است به زودي جواب نهايي را بدهند. با اين حال با ديگر گزينه‌ها هم در حال مذاكره هستم و به زودي شرايط مشخص خواهد شد.
چه موقع تكليف تيم فصل آينده تو روشن مي‌شود؟
تا اوايل هفته ديگر قطعا شرايط مشخص شده و تيم آينده خودم را انتخاب خواهم كرد.
ممكن است با آمدن كادرفني جديد در نفت در اين تيم بازهم بماني؟‌
همه چيز بسته به شرايط است و همان‌طور كه گفتم هفته آينده همه چيز معلوم خواهد شد.

دسته بندی خبرخوان , ورزش + , داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top