امیر عابدینی درباره مشخص نبودن انتخاب نایب رئیس دوم و دبیر کل فدراسیون فوتبال با بیان مطلب فوق، گفت: من نه راجع به انتخاب نایب رئیس اطلاع ندارم نه راجع به دبیر کل. فقط می‌دانم دبیر کل یک مسئول به نام علیرضا اسدی دارد. اسدی نه حذف شده و نه کنار گذاشته شده است. به هر حال دبیر فدراسیون باید فوتبالی، اهل تعامل و به زبان انگلیسی هم مسلط باشد. گویا آقای تاج تا الان به این نتیجه نرسیده است که نمی‌تواند با اسدی کار کند.

وی درباره اینکه قبل از انتخابات گزینه اصلی دبیر کلی فدراسیون فوتبال بود، گفت: همیشه قبل از انتخابات صحبت‌هایی می‌شود که با بعد از انتخابات تفاوت دارد. واقعا نمی‌دانم مهدی تاج چه تصمیماتی در نظر دارد.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در پاسخ به این سئوال که به نظر می‌رسد ارتباطش با مهدی تاج مثل سابق نیست، بعد از چند لحظه سکوت گفت: نمی‌دانم. من معنای سئوال شما را نمی‌فهمم.

عابدینی درباره اینکه بین او و مهدی تاج فاصله افتاده است، سکوت کرد و گفت: من این حس را ندارم. توقع ما این است که مهدی تاج فوتبال را خوب اداره کند نه اینکه به امیر عابدینی پست بدهد یا خیر.

وی در بخش دیگری از صحبتهایش درباره صحبت‌های حمیدرضا گرشاسبی عضو هیات مدیره پرسپولیس که گفته بود «برخی می‌خواهند با تحریک افکار عمومی دوباره به پرسپولیس برگردند»، گفت: آقای گرشاسبی یک استقلالی است.  او صد درصد استقلالی است ولی در هیات مدیره پرسپولیس کار می‌کند. اینکه چطور این حرفها را می‌زند را نمی‌دانم. من ۱۴ سال پیش مدیرعامل پرسپولیس بودم و بعد از من خیلی‌ها آمدند و رفتند. از آن زمان خیلی‌ها تلاش کردند از زندگی و کار من یک ایراد بگیرند ولی نتوانستند.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ تاکید کرد: من آرزو ندارم که به پرسپولیس برگردم و همان فشارها را تحمل کنم. در این مدت هم هر کسی به پرسپولیس آمد، آرزویی جز موفقیتش نداشتم. مگر همین سال گذشته جز ترغیب و تشویق چیزی از ما دیدند؟

عابدینی ادامه داد: من فقط یک سئوال پرسیدم که چرا درآمد ۱۱۰ میلیارد تومانی از سامانه هواداری را شفاف سازی نمی کنند. چطور کفاشیان باید درآمدهای فدراسیون فوتبال را شفاف سازی کند ولی شما این کار را نکنید؟ چطور شما می‌گویید درآمدتان ۱۳ میلیارد بوده ولی با یک حساب و کتاب می‌شود فهمید درآمد ۱۱۰ میلیارد بوده است. این حرف را هم من نزدم؛ صدا و سیما زد.

وی تاکید کرد: ما هر موقع حرف می‌زنیم می‌گویند برای پرسپولیس و وزارت ورزش برنامه دارم. بعدا مشخص می‌شود چه کسی خدمت کرده و چه کسی خیانت.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال تصریح کرد: خدا پدر برانکو ایوانکوویچ را بیامرزد که در پرسپولیس نتیجه گرفت. اینها روی موج برانکو خوابیده‌اند. آقای گرشاسبی! با صراحت بگو نظرت چیست «تا سیه روی شود هر که در او غش باشد».

عابدینی ادامه داد: ۱۴ سال تمام تلاش کردند تا یک نقطه ضعف و یک ایراد از زندگی و کار من بگیرند ولی حتی یک مورد هم پیدا نکردند. من یک ریال هم جابجا نکرده بودم. از سال ۱۳۸۰ که از پرسپولیس رفتم، ۱۵ مدیرعامل عوض شده که ۵ نفر آنها هم به دادگاه و زندان رفتند. چرا تا الان عابدینی را نخواسته اند؛ چون با صداقت کار کردم و هر چه در آوردیم، هزینه کردیم. گرشاسبی دیگر حرف نزند. بعضی آدمها برای همین درست شده‌اند. آنها برای فدراسیون فوتبال توطئه کردند ولی موفق نشدند برای همین حالا اینطور حرف می‌زنند.

دسته بندی داغ ورزشی ,
منبع خبر مهر
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top