در بخشی از این برنامه مظلومی رخ در رخ فردوسی‌پور قرار گرفت تا درباره علل ناکامی استقلال حرف‌هایی بزند که مجری این برنامه یکی از دلایل ناکامی استقلال را بدنسازی و مصدومیت‌ها عنوان کرد و مظلومی هم نتوانست با مصداق‌ها و مثال‌های مناسب از خود دفاع کند. مجری برنامه نود قصد داشت مشکل استقلال را به مصدومیت‌ها و مسائل بدنی تیم ارتباط دهد و اگر مظلومی به موارد مشابهی که در تیم‌های بالای سرش وجود داشت اشاره می‌کرد به خوبی می‌توانست پاسخ سوال‌ها و تحلیل‌های غلط فردوسی‌پور را بدهد.


می‌شد به تعدد مصدومان در تیم استقلال خوزستان اشاره کرد تا مشخص شود که ناکامی استقلال به دلیل مصدومیت‌ها و برنامه‌های بدنسازی توهمی بزرگ است. در تیم استقلال خوزستان بازیکنی همچون زبیدی به دلیل پارگی رباط فصل را از دست داد.


خنیفر هم از هفته هفتم به بعد در این تیم نبود اما در نهایت استقلال خوزستان بدون دو مهره کلیدی‌اش قهرمان لیگ شد. در پرسپولیس هم که رتبه دوم لیگ پانزدهم را به دست آورد تعداد مصدومان کم نبود.
خالقی‌فر، بنگر، اومانیا و کفشگری هفته‌های بسیاری را به دلیل مصدومیت از دست دادند و هادی نوروزی هم در همان هفته‌های آغازین پرسپولیس را تنها گذاشت و به دیار باقی شتافت.

ضمن اینکه سوشا مکانی هم سرخ‌ها را جان به لب کرده بود. بدون شک اگر مصدومیت‌ها می‌توانست یک تیم را زمین بزند، ‌استقلال خوزستان و پرسپولیس در جایگاه اول و دوم لیگ قرار نمی‌گرفتند اما در مواجهه با استقلال به نوعی سعی می‌شود که ناکامی این فصل را ارتباط دهند به مصدومان و تمرینات بدنی که دقیقا دکتر امین نوروزی، دکتر ستوده و مربی بدنسازی استقلال اصغر قربانعلی‌پور را هدف قرار می‌دهد.


 این اوج بی‌انصافی است که این افراد را مقصر بدانیم و آنها را عامل قهرمان نشدن استقلال بدانیم. اگرکمی انصاف وجود داشته باشد علل قهرمان نشدن استقلال با دقت بیشتری موشکافی می‌شود و نتایج بهتری به دست خواهد آمد. البته اینگونه تحلیل‌های نادرست را از سوی افراد دیگر نیز شاهد بودیم اما حقیقت چیز دیگری است و باید باور داشت که اگر یک تیم با وجود هفده هفته صدرنشینی قهرمان نمی‌شود، باید دلایل را جای دیگری جست و جو کرد.


از یاد نمی‌بریم که همین پرویز مظلومی در فصل یازدهم با وجود مصدومانی همچون آندو و جباری قهرمان جام‌حذفی شده بود. بی‌شک اگر پرویزخان به آن قهرمانی اشاره می‌کرد می‌توانست به خوبی پاسخ عادل‌خان را بدهد و از خود دفاع کند.

دسته بندی داغ ورزشی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top